Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen elektromos gitárt vegyek?

Milyen elektromos gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen új vagyok a témában, 5 éve játszom klasszikuson, és szeretém az ismereteim mellé az elektromos gitárt is bevenni, a kérdésem az lenne, hogy milyen elektromos gitárt vegyek? 50.000-nél többet nem szeretnék rákölteni, és erősítőm, valamint semmiféle kiegészítőm nincsen hozzá. Nagyon rosszat nem akarok venni, de csúcsprofit sem, mert még messze vagyok tőle. Valaki tudna valami viszonylag jó hangzású gitárt, és erősítőt mondani ami már bevált?Vagy vegyek valamilyen szettet?

2012. máj. 15. 15:00
 1/5 bukor válasza:

Én ezeket ajánlanám :D :

[link]

[link]

2012. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A Squiert ajánlom én is, a humbuckeres Affinity Stratocastert most a Hangszerdiszkontnál 40-ért kínálják, az remek vétel. Nekem is van.

Szettet semmiképp se!

2012. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vagy azt vegyél mit elöttem tanácsoltak vagy cort ot azok is nagyon jók szettet ne vegyél
2012. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azt ajánlom neked hogy vegyél egy Cruser Stratocastert a Craftertől! Van egy jó kis szettük kezdő gitárosoknak kb. 40-45 ezer körül kering az ára, bármely Cora üzletben beszerezhető. Itt egy kép rólla: [link]
2012. máj. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még véletlenül se vegyél áruházban ilyen szettes marhaságokat!

Évszázad vicce...

2012. máj. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!