Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani olyan...

Valaki tud mondani olyan oldalt ahol a gmod-hoz addonokat tudok letölteni? (ne freesteam. Org-ot és ne garrysmod. Org-ot)

Figyelt kérdés

#garry.hl2mods.ru
2012. máj. 15. 19:36
 1/3 anonim válasza:

Körülnézhetsz egyszerű letöltőoldalakon (keress ezzel: filestube[dot]com, filecrop[dot]com). Én ezeken 4GB-s pakkokat találtam...


Érdemes még egyszer-kétszer fellátogatni Gamebanana-ra... Ott is sok minden van, csak kicsit nekem lassú.


A Google szintén (majdnem) mindig kisegít a pácból ilyen esetekben...

Sok garrysmod[.]org-os projekthez van egy facepunch-os oldal, amire sokszor kiraknak linket letöltéshez vagy SVN linkeket... Ezeket meg egy SVN-downloaderrel le lehet kapni 1 perc alatt, legális és ingyenes és mindig a legújabbat kapod... :)


(Mi is a gond a freesteammel? Majd' minden rajta van ami gmod.org-on... Ha nincs hozzá link, kommentbe bevágsz egy "Please add a link"-et és 1 nap múlva már van (bár a várokozás és korlátok valóban idegesítőek én 40 GB-t kapartam össze :) )


A linkeket nem írtam ki mindenhol teljesen mert a weboldal megfenyegetett, hogy "az általad leírtakkal kapcsolatos minden jogi és anyagi felelősség téged terhel!" :)


Remélem segítettem! ;)


-TechX12 out-

2012. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz! (:
2012. júl. 30. 16:22
 3/3 friccy válasza:
[link] itt le van írva csak angolul ezzel tudnak ns esek berakni plugint
2014. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!