Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ápolónő vagy inkább színésznő...

Ápolónő vagy inkább színésznő legyek?

Figyelt kérdés

Nekem mindkét szakma nagyon tetszik. A színészkedéshez úgy érzem van tehetségem, vannak hozzá adottságaim és szívesen is csinálnám de ugyanilyen örömet okozna az is hogy ha egy kórházban dolgozom ápolónőként vagy orvosként és emberekkel foglalkozhatnék. Szerintetek melyik éri meg jobban?

14L



2012. máj. 20. 13:23
 1/4 anonim válasza:

Egyik sem éri meg. Ahhoz, hogy elismert színésznő legyél elég sok mindent kell letenni az asztalra. Nagyon nehéz ezt megvalósítani, főleg ma, Magyarországon.

Ápolónő ne legyél...Nagyon szép hivatás, és tényleg rengetek szeretettel és törődéssel lehetne cisnálni, de ma itthon annyira nincs megfizetve, hogy nem éri meg. Keresztanyám ápolónő havi 70 ezer forintot kap kézhez. Az pedig nem sok mindenre elég.

Ha betegekkel szeretnél foglalkozni, akkor inkább orvos legyél, ott a fizetés is jó, kapsz paraszolovenciát is, és jobban megbecsülnek, mint egy ápolónőt. (az hogy keveslik folyton a híradóba a fizetést az csak szöveg... Tény hogy világviszonylatban nem keresnek jól, de Magyarországi viszonylatban igenis nagyon jól keresnek, sőt a fizetés mellé még jókis paraszolovencia...:D)

Remélem segítettem

2012. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,köszi:) ment a zöld kezecske:))
2012. máj. 21. 11:20
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is ápolónő vagy orvos legyél. Jobban megbecsülik. És ha szeretsz emberekkel foglalkozni az nagyon jó.
2012. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. nov. 5. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!