Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Vettem az interneten keresztűl egy használt western csizmát ami 41-es méret, az én lábam pedíg 42-es szerintetek tágul? Jó lesz még attól az egy szám eltéréstől?

Sajnos későn vettem észre a méretet.Amúgy nagyon jó állapotban van,most lett sarkalltatva,felújítva és csak 6500ft.Hol kapok már ennyiért?Egyedűl a méretben v.ok bizonytalan.Megvegyem?Néztem és a csizmák 60-70e.ft-tól indulnak árban,ami persze vadiúj,de mondom ez is fel lett újítva.Jövő héten venném meg.

Keress kérdéseket hasonló témákban: western, csizma, méret

2012. máj. 27. 10:43  Privát üzenet  

A válaszok
Ha csak nem akarsz ökölbe szorult lábbal benne járni, akkor ne vedd meg. Egyébként menj be egy cipő boltba, és próbálj fel egy 41-es cipőt, és meglátod, mennyire kényelmes. /Nem, nem fog egy számot előre fele tágulni a csizma./

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. máj. 27. 10:50 Privát üzenet
Hát tágulni 100%, hogy nem fog. Az lehet, hogy nem fog annyira szorítani, nekem pl. 45-ös a lábam, de van olyan fajta cipő, amiben a 46-os is szorít valamennyire, meg van olyan is, amelyikbe a 44-es is teljesen kényelmes.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. máj. 27. 12:47 Privát üzenet
El lehet vinni tágításra cipészhez.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2012. máj. 27. 21:07 Privát üzenet
Majd egy pedikűrös le reszel a lábadból 1 méretet , a cipész meg ki tágítja a cipőt , lehet még a végén lötyögni is fog :D

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2012. szept. 10. 09:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen osztrák hirdetési oldalakat ismertek? Nem munkát keresek, hanem használt dolgokat!?
Hol vehetek relatíve olcsón alig használt 60 literes műanyag csatos fedelű hordókat?
A westernben használt lófajtákat szokták angol stílusban is lovagolni?
Hol tudok western (cowboy) kalaphoz hozzájutni? Illetve szintén ilyen stílusú csízmához? (használt is tökéletes lenne)
Szeretnék vállakozást indítani használt ruha boltot akarok nyitni de nem tudom, hogy mi kell ehhez?
Komárom-Esztergom megyébe hol lehet leadni használt gumiabroncsot?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!