Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy kérdéssel szeretnék...

Nagy kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni, nem találtam a megfelelő témát ezért bocsánat. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egy este a barátokkal 5 en abból 3 hazamegy szülők sehol hátsó ajtót nyitva hagyod erre reggel 5 kor arra kelsz hogy alszotok a másik barátotokkal és egy elég tulsulyos normális ember motyog az ágyad mellet mert alvajáró de aztse tudod ki a rák az. Én 17 éves vagyok tudom ha egy alvajárót felkeltek akkor agreszziv és dühös ezért halkan kikisértem.Ezt tettem én ti mit tettetek volna?

#baj #félelem #para #betörő alvajáró
2012. jún. 3. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Igazán nem mindennapi, érdekes helyzetbe kerültél!

Szerintem jól kezelted a szituációt, a lehető legjobban!

Remélem, hogy az illető ember valóban alvajáró volt, nem pedig valamilyen hátsó szándékkal közelített a házatokhoz!

Esetleg legközelebb zárjátok be a ház bejárai ajtaját éjszakára.


Szép napot neked, vigyázz magadra!

2012. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát igen alvajáró volt nem akart sztem semmit mert nem volt magánál mert nem szolalt meg kiakart menni. de köszönöm a válaszod.
2012. jún. 3. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!