Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan romantikus...

Elena1200 kérdése:

Tudtok olyan romantikus vámpíros vérfarkasos filmet vagy sorozatot a vámpírnaplók és az alkonyaton kívül?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
True blood
2012. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Az Alkonyatban nincsenek vérfarkasok :)
2012. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
jó a fantasztikus film vagy sorozat is . a true bloodot már láttam .
2012. jún. 5. 17:41
 4/22 anonim ***** válasza:
AXN-en múlthéten kezdődött a Teen Wolf című sorozat. Az valami vérfarkasos sorozat. Sajnos sokat nem tudok róla, mert nem láttam, de ha rákeresel, biztos bead valamit.
2012. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
"Grimm" sorozat
2012. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

2.: már hogyne lennének a Twilight Sagában vérfarkasok?-.-

Kérdező: Tru Blood (bár nekem nem tetszik), The Secret Circle (nem vámpíros, hanem boszis, de szuper! én is Vámpírnaplók rajongó vagyok, szóval szerintem ez neked is fog tetszeni)

2012. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal inkább hasonlítanak a Harry Potterből ismert animágusokra.


- Vérfarkas: Teliholdkor átváltoznak, elvesztik emberi tudatukat.

- Animágus: Egy bizonyos állattá képesek változni, amikor akarnak, és tudatuknál maradnak.

- Twilight: Akkor változnak át, amikor akarnak, és még csak nem is vérfarkassá, hanem nagy farkasokká (ergo állattá). Elméjük teljesen a sajátjuk marad.


Kérdés?

2012. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem vérfarkas és nem is animágus. Ha olvastátok a Twilight könyveket, akkor azokban világosan ki van fejtve, hogy alakváltók.
2012. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt egy részlet a Breaking Dawnból:

"Bár a teremtmények is úgy hiszik magukról, hogy vérfarkasok, de nem azok. A pontos név, amit használhatnál rájuk az az alakváltó. A farkas alak választása csupán egy lehetőség. Ők választhatták volna medve vagy héja, esetleg puma alakját is, amikor erre sor került. Ezek a teremtmények valóban nem azonosak a Hold Gyermekeivel. Nekik csupán egy örökölt tehetségük van az őseiktől. Egy genetikai rendellenesség – amit nem maguk folytattak le továbbfertőzés útján, mint az igazi vérfarkasok."

2012. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

# 8/9


Jó, nem mondtam, hogy animágusok (2 külön sztori, kezdjük ott), csak hogy inkább hasonlítanak azokra, mintsem a vérfarkasokra.

2012. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!