Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell ismerkedni?...

Hogyan kell ismerkedni? Sajnos annyira elszoktam tőle, hogy már nem tudom hogyan kell! lányokkal még inkább nem tudom hogy kell ismerkedni, mert legutoljára ált. Iskola 2. osztályában volt lányhaverom (kb.13 éve) és azóta nem volt egy sem sajna.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a helyzet hozza, de mégsem tudom miről lehet(ne) beszélgetni, mindig azon gondolkodok.

Meg ráadásul társaságban (ha egyáltalán megyek) eléggé csendes vagyok, keveset beszélek és feszült vagyok, nehezen oldódom fel. Egyetlen-egy barátom van csak sajna, de ez részben az én hibám is. Úgy gondolom a múltamban történhetett valami ami nálam törést (gátat) okoz(hat)ott és emiatt egyre zárkózottabb lettem. 22 éves/f



2012. jún. 6. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
na ezt nekem is elmondhatná valaki, mert kb. ugyan így vagyok vele..(19L)
2012. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kedvenc agykurkászom száma a következő:0688-39- 57-892 Ha szükséged van róla infóra csak írj :D Ja bocs inkább mégse írj mert én sem szeretek ismerkedni :( Egy tipp a feloldódáshoz:néhány felesre egy korsó sör :D
2012. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hidd el lányból is van regeteg ilyen.. keress egyet és gyűjtsetek közös élményeket :)

Arról beszélhetsz ami érdekel ;) Mi érdekel?

2012. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

kell hozzá:


- 2 ember kik kíváncsiak a másikra

- egy helyszín ahol jól érzik magukat (pl utca, kávézó, étterem, otthon kajafőzés közben)

- fel kell tenni olyan kérdéseket amiből kiderül hogy a másik hogy vélekedik az adott dologról, a másik félnek meg figyelnie kell és visszakérdezni, vagy hozzátenni a véleményét. és így tovább, és így tovább.

2012. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"2 ember kik kíváncsiak a másikra "


Ezt a legnehezebb összehozni, mert rengeteg ember magasról tesz a másikra és egyáltalán nem érdekli.

2013. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Én eléggé zárkózott vagyok, csak nagyon kevés embernek szeretek a társaságában lenni.

Feszült is vagyok, csendes is, normális.

Nem csodálkozom, manapság annyi idióta van már és viselkedés zavaros, hogy kilógom a sorból.

2013. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"annyira elszoktam tőle, hogy már nem tudom hogyan kell"

a leírásból ítélve... ha neked utoljára 8 évesen voltak lány haverjaid, akkor igazából Te sosem tudtál ismerkedni..


amúgy semmi az egész, odamész és köszönsz és megdicséred a fülbevalóját/ruháját/cipőjét, aztán megkérdezed hogy van, stb... a sorrend tetszőleges (a köszönést sem feltétlenül kell előre rakni... harmadik mondatnál beközlöd, hogy "jaa, egyébként szia, ez kimaradt" az se rossz:D)

2013. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én sem tudok ismerkedni, de nálam gyerekkorban Asperger szindrómát állapítottak meg. Gyakorlatilag ugyanezt a kérdést tettem fel én is, szóval legalább van, akivel egy cipőben járok. Ha van egy barátod, akkor annak a baráti körével próbálkozz először szerintem, az könnyebb lesz, mint egy rakás vadidegen. :) Sok szerencsét!
2016. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ismerkedéshez hasznos segítség lehet egy közösség,amelyhez csatlakozhatsz.(Klub,vallás,politikai szervezet,stb.)Ezek a csoportok valamilyen hasonló érdeklődés ürügyén csoportosultak,s így a téma már adott.Az első lépés,hogy megdícsérj az illetőn valamit,ami tetszik.A reakciótól függően vagy a megdícsért dologról,vagy a csoport témájáról érdemes kérdezni.(Pl.Mit gondolsz arról,hogy....?Mi a véleményed arról,hogy...)Amíg a kérdezett válaszol,van időd újabb kerdést megfogalmazni a válaszából.Jó,ha te vezeted a beszélgetést kérdéseiddel,hisz legtöbben örülünk,ha érdeklődnek gondolataink,véleményünk iránt.
2016. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a kérdés több, mint 4 éves, ha azóta sem jöttél rá a dologra, akkor egyedül fogsz meghalni...

Bár letiltanák az egy évnél idősebb kérdések kiemelésének lehetőségét.

2016. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!