Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a mai...

Az miért van, hogy a mai tizenévesek (majdnem) mindegyik cigizik, iszik discoba jár esetleg már nemi életet is él?

Figyelt kérdés

Itt a 14-17 évesekre gondoltam (ugy kb). Én például nem járok discoba, nem cigizek stb... Vagy velem van a baj? (hogy egyiket sem csinálom). (Én 16 múltam)

Köszönöm a válaszokat!


2008. ápr. 27. 09:05
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Lehet nem ide kellet volna a kérdés :)
2008. ápr. 27. 09:06
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Ezt látják a felnőttektől. És azt hiszik, hogy már ők is felnőttek. Ne foglalkozz velük, általában ott rontják el az életüket, ahol csak tudják. Tüdőrákosok lesznek idősebb korukra, vagy részegen diszkóból hazafele egy fának csapódnak, vagy épp teherbe esnek és szinte azt sem tudják kitől van a gyerek... Csodás jövőképek... Csak az a baj, hogy annyira nem felnőttek, hogy ebbe belegondoljanak.
2008. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz(oka)t!
2008. ápr. 27. 11:24
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Hát én is 16 éves leszek 1 hónap mulva éeszek 16 és van egy bandánk kb 5-6 emberke van benne ! na mi nem cigizünk meg iszunk mert análkül is nagyomn jókat bulszunk ... de kinéznek minket a helyi kocsmából mert csak biliárdozunk meg max. vadászt iszunk .. és ez tök szar .. nem tom márt baj az h mi nem akarunk 25 évesen meghallni ..
2008. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
mindig is fiatalon cigiztek az emberek, pl nagyapám mesélte ö már 8 évesen a hídalatt szívta. aztán én 10 éve voltam 16 akkor is már nagyon sokan cigiztek, CSAK nem nyílvánosan, elbújva a bokrok mögé, anya ne vegye észre. most a szülök nem törödnek vele nem tíltják, had cigizzen,így otthon is lehet, meg az utcán is. a tíltással legaláb redukálták, mert így nagy részt csak alkamakkor, mikor össze jöttek a haverokkal cigiztek, most otthon is, állandóan.
2008. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
97%
No, én 16,5 vagyok, régebben cigiztem,ittam már alcoholt ( egyszer be is rugtam nagyon),és már nemi életet is élek. Mindennek megvan a magyarázata. Cigizni azért kezdtem mert anyukám cigizik,és mikor kirpobáltam,jol esett igy rászoktam. Majd leszoktam,mert lekellett,megtudták stb. Az ivászatrol meg... Igen kicsik voltunk(14 évesek) és akkor ittam elöször és sikerült elég durva szintre eljutnom... Végülis nem bátnam meg mert azota egyszer se ittam le magam. Tanultam belöle:D Bulizni manapság már járok a barátaimmal,sztem ez a normális ha havotna 1-2szer (mások sokkal többször) "kitombolják" magukat. Iszunk egy kicsit, mert jo lesz töle a hangulat ,de nem viszem tulzásba. Barátom meg van másfél éve és igy rendszeresen szexelünk. Sztem ezzel sincs baj,egyáltalán. Vannak olyan ismeröseim akik minden héten mással szexelnek... Ezzel én se értek egyet. NEkem ez a természetes,ahogy most élek. Mindenkinek a saját dolga,hogy jár e bulizni vagy sem. De egyszer ugyis eljön ez a korszakod (mármint a többségnek eljön) mikor ugymond kiéli magát,lehet neked késöbb lesz.
2008. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 27. 15:57
 8/29 anonim ***** válasza:
13%
En 12 eves vok discoba jarok,pasim van sexualis eletet nem elek pialni meg fuvezni nem szoktam.Sza nem mindegyik ugyanaz.Hagyatok man logva a fiatalokat.Ne csesztesse mindki oket.
2008. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Hülye kis 12 éves..te fel sem fogod amiket ide leírtak..kis hüyle..

Itt azokról vans zó akik emghalnak rákban a cigijük miatt!!!

Nekem az osztáytársam 3 éve cigizett,múlt hónapban a temetésén álltunk,mert elvitte a tüdőrák 4 hónap alatt!!!Te fel sem fogod ezeket...inkább arra koncentráljál,hogy a pasid kezét megfogd..kis pisis....


Én nemi életet élek,bár 15 vagyok.De vigyázzunk 2 éve vagyunk együtt.Sosem cigiztem,a nagyszüleim mind2en tüdőrákosak voltak,el is mentek...sajnos.Ittam is de csak úgy sutyiba max 4-5 kortyot,mert rossz a családi légkör...pedofil nevelőapám van,anyámról nem is beszélek,szal meglenne az okom pusztítani magam.Mégse teszem..azoknak akiknek nincsen rá oka,miért teszi vajon?!

2008. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy pedig nagy lehet az intelligencií szinted,ha úgy írsz hogy "mán"...és ha 5-6 osztályos korodra már diszkóba jársz akkor úgy kell neked..én sem voltzam még,mégcsak most van mehetnékem...miért kell mindennel sietni...
2008. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!