Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tik is utáljátok azokat a...

Tik is utáljátok azokat a válaszokat, hogy google a barátod?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

A kérdések 90%-ára a Google választ ad, ha ésszerűen adod meg a kulcsszavakat, akkor az első három találatban ott a megoldás.


Ha valaki csak benyögi hogy ott a Google, az persze nem segítség, de mégis a válasza helyes, hiszen valóban megoldható lenne sok kérdés egy egyszerű kereséssel.


Személy szerint én veszem a fáradságot és még meg is keresem helyettük Google-ben a választ, be is linkelem, de azért jelzem hogy ennyire egyszerű lett volna a dolog.

Van, aki megköszöni, tehát a válasz hasznos volt.


Van olyan is, aki bevallja hogy lusta volt rákeresni, és a válaszolókkal végezteti el ezt a feladatot. Az sem jobb viselkedés.

2012. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, tény hogy a google sok mindenre ad választ.

De nekem is volt olyan kérdésem amit ki lehetett volna keresni, de nem volt akkor rá időm, ez ekkora baj???

Vagy nekem nem érthető össze-vissza hadonászó oldalakat találtam, és itt is megkérdeztem. Erre a válasz, Google a barátod.

2012. jún. 10. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Én neveletlenségnek tartam a rossz helyesírással, zavarosan megfogalmazott kérdéseket, s azokat, amelyekre a választ igen könnyen meg lehet találni.

Pl. Hol van Pesten a Keleti-pályaudvar? Megy busz Békéscsabára stb.

Sok olyan kérdés is kiírásra kerül, amelyre a potenciális válaszoló is csak a keresőhöz tud fordulni.

A fenti példában mondjuk egy kaposvári is meg tudja mondani, hogy a Keleti hol van. De hogy Békéscsabára mikor megy busz, azt csak az tudná fejből, aki rendszeresen azzal jár. Persze az a válasz, hogy igen, nem lesz utóbb elegendő. tud azt is, hogy mennyibe kerül a jegy, lehet-e bliccelni, melyik kocsiállásról.

2012. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt időd rákeresni? De ide kiírni igen? Ugyan már..
2012. jún. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De jót nevettem. A vádaskodás ezen az oldalon jellemző.

A cinikusság határokat ölt.

Nem ezzel a kérdéssel egy időben, sőt nem is egy napon raktam fel a másik kérdést.

2012. jún. 11. 09:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha csak a google-t ajánlgatják. Ha kikereste és kiderül, hogy én is megtaláltam volna, igaza van.

De sokszor csak úgy odanyögik, és az a válasz bizony nem hasznos, mert nem mindent talál meg a google, vagy túl sok információ között kell kiválasztani a jót.

2012. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel azt is mondhatná a sok okos googleos hogy ne kérdezzen az ember semmit mert ott a google és keressen, akkor ennek az oldalnak nem is lenne semmi értelme. Szerintem ha meg is található a googleon az adott dolog akkor is válaszoljon ha tudja, ha meg nem akkor fogja be a száját. Mit kell okoskodni? Írja meg a választ, és ne trágárkodjon.
2012. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!