Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova fordulhatok ha a pszichol...

Sebesa kérdése:

Hova fordulhatok ha a pszichológus nem tartotta be a titoktartást?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
az mit jelent hogy nem tartotta be?egyrészt max otthagyod mivel bizonyitani is kell hogy nem tartotta be,másrészt ha valamit úgymond hogy "ismerek valakit akivel ez meg az történt" akkor rólad mondott el valamit,de mégse mert nem nevezett meg,ugye.
2012. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bizonyiték van és a probléma diagnosztizálását osztotta meg egy közös ismerőssel
2012. jún. 11. 16:19
 3/10 A kérdező kommentje:
azt tudom,hogy perre lehetne vinni az ügyet de mi az eljárása ennek ?
2012. jún. 11. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:

-Szerintem először mérlegelned kell,hogy valóban akkora sérelem és megaláztatás ért-e,hogy megéri éveken át pereskedni?

-Milyen jellegű bizonyítékod van arra,hogy megszegte a titoktartást?Helytállna a bíróságon?

-Milyen körülmények közt,hol mondta el a közös ismerősnek?Az illető is pszichológus?


Egy ügyvédhez kéne fordulnod jogi tanácsért.


pszichológus hallgató

2012. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
életveszély (vagy fertőzés) esetén meg KELL hogy szegje a titoktartást, vagy előfordulhat hogy tanácsot kért a kollégától hogy mit gondol ő mit tenne (konzultált)...szakmabelinek nem gáz ha elmondja. Ne szivasd te hülye, azért csinálja amit csinál HOGY SEGÍTSEN NEKED!!!!
2012. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amúgy dolgoznál te is egészségügyben (én ápoló vagyok) valakinek el kell mondani (én is a barátnőmnek szoktam) mert megbolondulna az ember ha magába maradna a másoknak a gondjai is...de még is mit mondott el? A per felesleges...(kivéve ha nagyon sok pénzed és éveid vannak rá de akkor se valószínű h te nyernél) Ha annyira pipa vagy rá hagyd ott azt kész.../én is tettem már feljelentést fél évig húzták az ügyet majd lezárták hogy hagyják a fenébe...csak a pénzem ment rá)
2012. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem tudom honnan vetted a bátorságot,hogy engem lehülyézz mikor azt sem tudod miről van szó.Már irtam,hogy egy közös ismerőssel osztotta meg napi szinten mindent amit én beszéltem vele aki nem orvos csak egyszerűen kiváncsi

ha te ápoló vagy akkor biztosan nem vagy annyira tisztába vele hogy mielött az orvosok orvosok lesznek le teszik az eskütde mindig is voltak meg lesznek szemétládák a földön amugy duplán is fel tudnám jelenteni mert időközben kiderült nem hivatalos pszychologus tehát ezzel is becsapott.

Ja ... és igen van pénzem hála isten csak erőm nincs .... ennyi

2012. júl. 4. 07:51
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
én már csak ilyen bátor vagyok hogy a hülyéket lehülyézem...ha te dolgozol te is elmeséled hogy mi volt a melóba nem? Csinálj amit akarsz, de remélem a gondoddal megpusztulsz...
2012. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki vagy meg nem is érdekel de ha nem tudsz normálissan irni akkor minek irsz ide ?

Ugy tudom én se sértegettelek ?!

Na mind1 a véleményem megvan meg gondolom normálissabb kategoriába tartozó emberekneknek is

Szép napot neked :)

2012. júl. 5. 07:30
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor jelents fel... :) ... Így hogy nem is írtad le hogy miről van szó így irtam le a véleményem...Lehet hogy ha tudnám hogy mit mondott el másképp gondolnám (illetve fontos hogy névvel címmel együtt mondta-e) egyáltalán honnan tudtad meg hogy nem tartotta be a titoktartást?...Én is jártam pszichológushoz és ő se tartotta be a titoktartást akkor baromira ideges voltam, de utólag rájöttem h igaza volt és ma már hálás vagyok neki...nem hinném h ártó szándékkal tette amit tett...
2012. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!