Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem Kalapács Józsefrő...

Tudtok nekem Kalapács Józsefről mesélni?

Figyelt kérdés

Olyan kevés róla az információ, még sosem voltam a koncertjén (ha minden igaz nemsokára mehetek), de az ember maga érdekelne. Tudtok róla érdekes történeteket, információkat? :)


Én olyat találtam, hogy eredetileg Kenessei volt a neve, és legalább 2 felesége volt és 6 gyerkőce van. :)


Vannak vele személyes tapasztalataitok? :) Milyenek? Milyennek ismertétek meg? ^^



2012. jún. 13. 17:35
 1/5 anonim válasza:
o.O
2012. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Önálló életre kelt a kérdés, pedig már töröltem... Ez azt jelenti, hogy nem lehet.


Ne vágj ilyen képet, csak kíváncsi voltam. :P De már nem vagyok, megelégszem azzal, hogy megismerhetem a munkásságát. :)

2012. jún. 28. 10:13
 3/5 anonim válasza:

Kérdést maximum a saját listádról tudsz törölni, az adatbázisban véglegesen megmarad, mivel mások látták, esetleg válaszoltak rá, értékelték, stb. Valami ilyesmi van a szabályzatban is... vagy mi.


"Én olyat találtam, hogy eredetileg Kenessei volt a neve, és legalább 2 felesége volt és 6 gyerkőce van. :)"


És ezeket az információkat hol találtad, ha szabad megkérdeznem? :D (Amúgy Kenesei*.)

2012. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon hiteles forrásból a youtube-on. :P Ezért lettem annyira kíváncsi, hogy már kérdeztem. :) Igazából nem változik bennem róla semmi tőle, csak érdekel. ^^


Ó köszi, a tapasztalás megtanított erre a GYK-s szabályra. :)

2012. aug. 18. 13:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, azt elfeledtem mondani, hogy a "6 gyerek" a Kalapács honlapjáról való szerzemény. :-) Elviekben ott Józsi írta a bemutatkozását. ^^
2012. aug. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!