Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon parázok a szóbelitől...

Sziszi1310 kérdése:

Nagyon parázok a szóbelitől most lesz hétfőn és nagyon félek hogy lerontom a jegyeimet . Kérlek mondjon valaki valami megnyugtatót aki már túl van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Relax... mi lehet a legrosszabb dolog ami történik ?:D Lerontod és a mekibe fogsz dolgozni... na bumm.... ha nem rontod le akkor is csak egy ember vagy a 7 milliárdból... és a Föld csak egy bolygó a milliárdnyiból... ha eltűnne a naprendszerünk az se bontaná meg az Univerzum rendjét :)A cselekvés hiábavaló , a lét teljesen értelmetlen :) Remélem tudtam segíteni
2012. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na köszi a segítséget :PPPPPPP hát már tól avgyok rajta :)))) de nem rontottam , minden ötös lett :D asszemm :DD
2012. jún. 18. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok :D ... gratula :) Én holnap szóbelizek csak nekem nem nagyon számít mert ha csak a 10% lesz meg töriből és magyarból (nekem már csak ezekből kell) akkor is 450 körül lesz a pontom :) Úgyhogy nem parázok
2012. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogyhogy??????? az nem semmi .. de hogyan ??? .D
2012. jún. 18. 22:20
 5/5 A kérdező kommentje:
am köszi szépen :))))) megkönnyebültem XD
2012. jún. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!