Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a ballagási pénzemből?

Mit vegyek a ballagási pénzemből?

Figyelt kérdés
Tv, dvd, ps, laptop, telefon, hifi, fényképezőgép, hordozható dvdlejátszóm már van és ékszereket meg nem hordok, biciglit nem szeretnék, sem könyveket, utazni nem akarok. most ballagtam az általánosból( 14 éves) és lány vagyok. kreatív és hasznos ötletekre lenne szükségem.:) ráfordítható összeg: 140ezer ft.

2012. jún. 17. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
rakd be a bankba és majd ha szükséged lesz valamirwe akkor lesz. 14 éves vagy, már megtanulhatod, hogy nem kell mindent azonnal elverni
2012. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért h a bankban van a pénzem kezelési költséget kell rá fizezni...ez ezért nem jó.
2012. jún. 17. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha könyveket nem akarsz az már rég rossz. Szerintem is tedd el későbbre, bármikor jól jöhet. Vagy újíts valami bútort a szobádban.
2012. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. ha olyan számlád van amire nincs számlavezetési díj, akkor nincs költséged.

2. viszont lekötheted és kapsz kamatot

2012. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak diákszámlák ahol nem kell fizetni érte
2012. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm.:)

még várok ötleteket...:'DD

2012. jún. 19. 09:33
 7/9 MagicHarold válasza:
Tanulj meg lovagolni belőle
2012. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok oda a lovakért
2012. jún. 28. 17:06
 9/9 anonim válasza:
vegyél belőle néhány új ruhát majd sulikezdés előtt, vagy suliba új táskát, cipőt, stb.. a többit, ami megmaradt pedig tedd el, vagy tedd be a bankba, később még jól jöhet:)
2012. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!