Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekten nincs ilyen rossz...

Nekten nincs ilyen rossz érzésetek a vasárnappal kapcsolatban? Egyszerűen már szombaton rosszul vagyok, hogy másnap vasárnap az utolsó szabadnap. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 17:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék örülni a vasárnapnak, hogy ne az utálatos hétfőre gondoljak? Olyan mintha csak szombat lenne nekem a hétvége.... Egyébként érdekes, mert nekem az augusztus is olyan mint a vasárnap , pillanatok alatt elmegy :(
2009. júl. 5. 17:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. Mondjuk nekem nyáron szünetel a suli, de így is, már szombaton elfog egy fura érzés, a vasárnap meg olyan semmilyennek tűnik, mintha nem is lenne nap, mert mindjárt hétfő...
2009. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor sulis voltam én is gyűlölten, mer mindig vasárnap tanultam. nekem a péntek délután a kedvencem :) És bennem is ottvan az a hülye érzés vasárnap h "holap suli"
2009. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj de jó hogy más is van így ezzel... fujj ma is vasárnap. Én is a pénteket szeretem a legjobban :)))
2009. júl. 5. 17:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
jajj én is úgy félek az augusztustól is félek h már iskola és nincs kedvem hozzá
2009. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
ember, még csak július eleje van, nyugi már
2009. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is mindig pénték délután volt a kedvencem. meg estleg még szombat délelött.

de mondjuk most mindegy mert nyáriszünet van, mindennap ugyanolyan:)

2009. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul vagyok a vasárnaptól... Mindig unalmas és szomorú.. Ma azt terveztem, hogy egész nap aludni fogok, de vendégem jott.. Egy szóval, utálom a vasárnapot!!!
2009. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Inkább ahelyett,hogy itt ülsz a gép előtt,menj ki a szabadba,jó idő van,most még az eső sem esik,ami idén nyáron ritka!

Próbáljátok kihasználni hogy szünet van.Más szobafogságban van,ti meg nyavalyogtok,hogy nincs mit csinálni...


NYOMÁS KIFELÉ,IRÁNY A STRAND!!!

2009. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem addig volt rossz a vasárnap, amíg suliba jártam, mert akkor bennem is a "jajj holnap suli" érzés volt :S

de most, hogy utolsó éves fősulis leszek, kevés órám lesz, már idén sem volt sok, így vasárnap nem feltétlen lesz rossz :) viszont diákmelózóm, ami össze-vissza van, elvileg szombat-vasárnap dolgozni fogok...nah ilyen értelemben véve kicsit rossz érzésem lesz :D

2009. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!