Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Nem megyek el...

Létezik ilyen? Nem megyek el érettségire, akkor megvan a 4. évem, és utána bármikor mehetek érettségizni?

Figyelt kérdés
a 8.általánosom megvan,ha megvan a 4.évem mehetek érettégizni ,(akár rá 1évre vagy bármikor,csak a 4.évem legyen meg??)11.es vagyok már utolsó 2hónapba nem voltam suliban betegség miatt. Ha magántanulóként járnám végig a 4.-et?Akkor megvan a középiskolám? Betegségem megvan hozzá, h magántanuló legyek.Köszönöm a választ.

2012. jún. 22. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. De van előre hozott érettségi, akár 11-be is leérettségizhetsz ha sikerül a szintfelmérőd.
2012. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már kijártam a 11.et,most mennék szept-ben 12.be! Akkor, magántanulóként végig vihettem az évet? és majd bármikor elmehetek érettségizni,mert így megvan a 4.évem igaz?kÖSZÖNÖM!
2012. jún. 22. 22:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Az érdekelne még engem,hogy most töltöm be nyáron a 18.-at,és ha magántanuló leszek 4.be, akkor a taj kártyámmal mi lesz? Meg marad??mert mivel tanuló leszek,csak magán, vagy fizetnem kell magam után?? valaki lécci.
2012. jún. 22. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Jövőre azaz októberbe is tehetsz előre hozottakat és ugyan úgy májusban is írhatod többiekkel. Akár jövőre is vagy 2-3 év múlva is csak előre jelezned kell egy iskolában az nem tudom, hogy működik.

A tajkártyád szerintem megszünik mármint magadnak kell majd fizetned, de ezt nem tudom biztosan.

2012. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!