Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szerint milyen barátnő az...

Ki szerint milyen barátnő az ilyen? FONTOS!

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki nyaranta soha nem jőn be hozam,de csak 5percre lakik tőlem busszal... Ki derült hogy ezen a a nyáron minden nap megy egy másik barátnőjéhez aki kicsit közelebb lakik,mint én.. Minden egyes nap megy hozzá,mennek kutyát sétáltatni ,bulizni meg minden hova... Hozzám meg baszi.k bejönni... Nos?? Vélemények??? ;) egyszer max ha egy nyári szünet alatt bejőn....;(/és ugye a nyári szünet hoszu 2,5 hónap/:((

2012. jún. 26. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:
17l ő a legjobb barátnőm... Vagy volt nen is tudom... Ő 18l
2012. jún. 26. 23:22
 2/5 anonim ***** válasza:
ha olyan jóban vagytok mi az akadálya hogy te menj el hozzá
2012. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyaranta? Úgy érted eddig sose voltatok együtt nyáron? Amúgy szerintem észrevetted te is, hogy sokkal jobban elvan az új vagy régi(nemtom mióta ismeri) barátnőjével. Nem is szoktatok beszélni telefonon vagy valami? Egy suliba jártok? Ott jól megvagytok?
2012. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem hagyd. Ha olyan jó barátnője lennél akkor már rég azon ügyködne hogy együtt bulizzatok, szórakozzatok vagy ilyesmi. Szerintem keress magadnak új LB-t! :S
2012. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha fontosabb a kutya mint te az mar szar helyzet
2012. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!