Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megváltozott a legjobb barátnő...

Megváltozott a legjobb barátnőm. Mitől lett ilyen? L/16

Figyelt kérdés

Még 2 éve mikor megismertem teljesen normális volt..Utána legjobb barátnők lettünk...Most elkezdett barátkozni két csajjal és azóta teljesen más lett..Elkezdett menőzni azzal,hogy ő citromos sört ivott meg totál berúgott (1.attól nem lehet berúgni tudtommal,2% alkohol)...

Meg állandóan azzal menőzik hogy mennyi energia italt iszik,meg ott cigizik a webkamerába mint egy "nagylány" -.-" szánalmas lett....és ő még csak 13 éves! tőlem 3 évvel fiatalabb. Biztos hogy nem én vittem bele a rosszba mert én életemben egyszer sem ittam energia italt(szívbeteg vagyok,meg amúgysem jön be) nem cigizek,és nem csinálok magamról melltartós képeket... Barátnőmről tudni kell,hogy 104 kiló és félmesztelen képeket gyárt magáról...NEM GUSZTUSTALAN?? ismerem a mostani barátnőit,mert jóba voltam velük régen...ők állandóan elmennek vásárolni,mozizni,kirándulni..engem meg soha nem hívnak el :( régebben mindig elhívtak.



2012. jún. 26. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Most jön az a korszaka h átalakul 1 kis ribancpredátorrák a 13-14 éves lányokkal ez gyakran megesik... Vagy pedig a szüleivel van baja és azért változik...
2012. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 wml90 ***** válasza:

azét ilyen, mert rájött a b@szhatnék.. azt hiszi, h ha félmesztelen képeket gyárt, akkor nől a népszerűsége a pasik körében, és valljuk be, ez igaz is.. de ha valaki 1 13 éves 100 kilós csajra gerjed, az lője tökön magát, mert biztos nem százas...

amúgy te már szürke vagy neki... ő a feltűnést keresi, azért hanyagol..

2012. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!