Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha csak 3....

Mit csináljak ha csak 3. vagyok? Kb. fél éve jött hozzánk egy új lány . És nagyon jóba lettem vele de az egyik lbm is jóba lett vele és így lettünk hárman legjobb barátnők . De az "új lány" mindig inkább az lbmel volt és én meg háttérbe szorultam .

Figyelt kérdés
Már megbeszéltük 100x hogy változtatni kéne meg stb. de mindig azt mondja hogy szeret meg minden de újra előjött MINDIG a probléma . De az lbm meg azt mondja a háta mögött h így csicska meg hogy csak megteteti hogy bírja de akit nem bírunk az nem alszik nála ! Mi már 9 éve ismerjük egymást és még egyszer sem aludtam nála ! Ez is fura ...De most hogy nyári szünet van már nem is beszélnek és az "új lány" már egy 8. lóg és mi se beszélünk pedig állítólag én vagyok az egyik "legjobb barátnője" .

2012. jún. 30. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Te jóságos atya úristen!!

Hány évesek vagytok, 6???

"lbm"?? Beteg vagy!?

2012. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez... Komolyan mondom... Én itt szóhoz sem tudok jutni, de komolyan. Egyszerűen erre nem is lehet mit mondani...
2012. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Orsider válasza:
Ez egyszerű , mondd meg a régebbi barátnödnek , hogy az uj csaj iggy beszél meg ugy beszél a háta mö9gött , haragitsd egymásra őket , te pedig igy gyöztesen kerülsz ki , lebuktatod az uj csajt a barátnöddel pedig minden a régi kerékvágásba megy , de nekem is volt ilyen csak én az uj csajjal nem voltam joban mert egy buta ribanc volt éshát a barátnömet teljesen megváltoztatta , most a régebbi barátnömmel nem vagyunk barátok , csak néha elbeszélgetünk egy jot , de azért voltak vele rendesen vitáim . . . . . De kerestem uj barátnöt és végül megtaláltam a tökéletest !!! Szóval ha visszafele is sülne el jusson eszedbe még mennyi mennyi embert ismerhetsz meg és 1 körülük tuti h a legjobb barátnöd lesz . Csak kölcsönös bizalom kell hozzá és tisztelet. Az se hátrány ha sok mindent szeret az egyik és ugyanazt a másik . Szóval hajrá! :))
2012. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első kommentelő : Mi a bajod vele ? És 16 éves vagyok . ;)

Harmadik kommentelő : Már megbeszéltük hárman ezt a dolgot de semmi se változott . A barátnőm bevallotta hogy miket mondott rá ..

2012. jún. 30. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolkozz! Egy igazi barát nem csinál ilyet. És egy igazi barát nem dob el, mert szerzett egy új barátot. Szóval az lb-d kissé komolytalan, mert ahogyan írtad, már nem is beszél sem veled sem azzal a másik csajjal. Könnyebb lenne a helyzet, ha ő sem játszadozna, hanem eldöntené mit akar.

Magyarul, ne is strapáld magad ez miatt. Hiszen ha egy nyár elég ahhoz, h ne is keressen, és lesza*jon, akkor ez

a nevetséges kategória. Persze rossz érzés... de ne pörögj túl sokat rajta.

2012. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most ott aludtunk ketten az lbmnél az "új lány" meg én és amikor én beszéltem az "új lány" belevágott a szavamba és le se szart ..
2012. júl. 12. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!