Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti örülnétek neki, ha menne...

Ti örülnétek neki, ha menne Magyarországon is ez a sorozat? Illetve nektek tetszik ez alapján?

Figyelt kérdés

Elsősorban tiniknek szól persze a kérdés, mivel őket érinti.:D

http://www.youtube.com/watch?v=Pmqi21YMJP4

Szerintem egy aranyos tini sorozatnak tűnik és aranyos a lány is benne:)

A sorozat címe egyébként: She's so lovely.



#sorozat #film #tini #tinifilm #she's so lovely
2012. júl. 3. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a macskám a családom és a fiúk.. ez egy film. Vagy csináltak belőle sorozatot?? :o
2012. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, elírtam szóval ez egy film..csak több részben van fent a neten ezért írtam sorozatot...de ezt magyarországon nem adták..szóval nincsen ,legalábbis én nem találtam magyar verziót..

És te láttad ezt magyarul?:O

Megtudnád adni nekem, hogy hol vagy hogyan nézhetném meg ezt magyarul?:)

2012. júl. 4. 11:49
 3/5 A kérdező kommentje:
semmi,már rátaláltam, nagyon szépen köszönöm:D
2012. júl. 4. 11:53
 4/5 aspikami ***** válasza:
Szerintem ez ugyanakkora hülyeség mint a többi ilyen típusú tini film/sorozat.
2012. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már megnéztem és nekem tetszett..valahogy a lány olyan kis bájos benne:)...Jó ez mos hülyén hangzik egy lánytól(nem vagyok leszbikus),de tényleg az...na meg egy olyan időszakomban néztem meg mikor kellett egy kis vidámság, meg egy "másik kamasz problémái"....olyan bajai vannak a filmben ami rám vall:)..vallt...szóval nekem nincsen vele semmi bajom..persze megértelek téged is..Az ilyen Disney tini filmek általában elég kiábrándítóak tudnak lenni:)
2012. okt. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!