Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, hogyan szerezh...

16 éves vagyok, hogyan szerezhetnék pénzt a nyáron?

Figyelt kérdés

Diákmunkát nemtudok vállalni, vagy +18nak kell lenni hozzá, vagy délelőttös műszak, ami azért nem jó, mert én minden nap délelőtt másfél órát atlétika edzésen töltök, nem egyeztethető össze.


Gondoltam rá hogy feladok egy hirdetést, hogy fűnyírást vállalok xy időpontokon, de a városnak van egy úgymond "cigánynegyede", nem mondhatom, hogy csak azon a környéken kívülről fogadok el hívásokat.


Újságkihordásra nincs lehetőség sajnos.


Eladó cuccaim se nagyon vannak, van egy 250 darabos energiaitalosdoboz gyűjteményem (mind különböző) de gondolom annak meg nulla az értéke.


Segítsetek, hogy juthatnék pénzhez? Nyár végéig kb 15K-t kéne összeszednem.


2012. júl. 4. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A Rébusznál (Bp) van lehetőség Tescoban dolgozni. Menj be, és jelentkezz,aztán értesítenek, h mikor tudsz bemenni szerződést kötni.

Ez úgy működik, h felveszed valamelyik Rébuszos kollégával a kapcsolatot, és vele tudsz egyeztetni minden nap, h mikor tudsz dolgozni. Bár 16 évesen árufeltöltőnek jelentkezhetsz. Ez pedig gyakran abból áll, h a vevők által a kasszáknál lerakott kosarakat kell összegyűjteni, de persze kell tölteni is.

Üdv.: egy volt Rébuszos

:)

2012. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És a RÉbusznál milyen tapasztalataid voltak? (első válaszoló).. Milyen volt a Tescoban dolgozni?
2012. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyen csak Budapesten van? Törökszentmiklósról (Szolnok-megye) elég nehéz lenne eljutni oda :(
2012. júl. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!