Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy érjem el hogy egy...

Fiúk! Hogy érjem el hogy egy 13 éves fiú belém szeressen?

Figyelt kérdés
Én 12 éves lány vagyok és elég sokat beszélgetek vele de nem tudom hogy ő mit érez.

2012. júl. 6. 12:05
 1/6 anonim válasza:
94%
(mintha én kérdeztem volna ezt...) te ismered,ebben nem tudok segíteni,nem tudom,neki milyen lányok jönnek be,miket szeret,stb... :)
2012. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél neki csokit
2012. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
30%
nyeld le neki :D az bejön , legyél rámenős , mutogasd neki a melled meg ilyesmi ;) hívd el a moziba mutasd meg ,hogy hova kell bedugnia és engedd had abáljon ;)
2012. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
noooooooooo, várj már...hova sietsz??? várd meg 5 évet...
2012. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

figyelj ne te fuss a pasi után. én 14 vagyok lány, és tudom h milyenek a pasik. csak kérdezz rá h mit érez ennyi. a többi már megy utána.


szólj ha van még kérdésed

2012. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mumumama válasza:
Szia én is 12 vagyok mindeki azt írja milyen kicsik vagyunk,meghogy nekünk a lego való.És ez,milyen igaz!Írd ki ezt olyan 4 év mulva
2012. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!