Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hatásos edzés lenne?

Ez hatásos edzés lenne?

Figyelt kérdés

Helló mindenki!

15 éves vagyok,178cm és 65 kg.

A hasamon van 1-2 kiló felesleg, nem is nagyon látszik.

(persze anyám azt mondja "hova fogynál már")

Segítsetek !

Napi 1200-1500 kalóriát viszek be.Rendesen megy a napi fél óra torna itthon mindennap, de most szeretnék futni vagy kondiba járni.Kérdéseim:

1. Futással kb. mennyit égetek? (hasznos lenne nekem?, /km)

2. Ne éheztessem magam ennyire?

3. Tehát edzőteremben ilyen meleg napokon ti milyen nadrágot vesztek fel?(nekem egy jó climaliteos nadrágom van, de husszú nadrág nem rövid, ilyenkor furcsa edzőteremben hosszú naciban lenni?)

4. Valami más hatásos módszer ami bevált?


Köszi a segítséget!



2012. júl. 6. 20:35
 1/3 Zsocca ***** válasza:
Nekem mióta gondjaim vannak és minden áldott nap tiszta gyomor idegem van lefogytam vagy 15 kg-ot és lassan olyan leszek mint a nádszál. neked is ezt ajánlom nagyon hatásos elhiheted.
2012. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más valaki? :D
2012. júl. 6. 22:32
 3/3 anonim válasza:

Csak a 3.ra tudok válaszolni :

Nem, egyáltalán nem furcsa hosszú naciba, sőt !! Van aki futásnál 3 pulcsiba van..minél jobban izzadsz, annál jobb..:) Tehát nem fog senki hülyének nézni ne aggódj :)

2012. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!