Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim ha suliba...

Az osztálytársaim ha suliba vagyunk ott elvagyunk, de amugy meg nem keresenek, sehova se hivnak, és ha van valamim meg se köszöntenek (szülinap, névnap). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kérdezem ez osztály?? És ők akarnak a barátaim lenni??Mit csináljak velük??? Szeretném nekik megmutatni, hogy elérek valamit nélkülük is, csak nehéz egyedül :(, mert a régi barátaim másik suliba vannak, és csak hétvégén tudok velük találkozni, előre is köszönöm
2008. máj. 3. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ugy nez ki, nem akarnak a barataid lenni az osztalytarsaid. Mit lehet tenni? Semmit.

Megertem, hogy hianyoznak a regi barataid.

Gondolom mindegyiknek ahogy neked is megvan a maga barati kore, meg elete.

Eleg szomoru ez egyebkent amit leirtal.

2008. máj. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok osztálytársak? Nekem úgy tűnik, hogy ebben a tanévben lettetek azok. Hát időbe telik, amíg sulin kívül is elkezdtek összejárni, főleg, ha mind arra vártok, hogy a másik tegye meg az első lépést. Vagy a többiek egymással összejárnak csak veled nem? Nem lehet, hogy ők meg azt hiszik, te nem akarsz velük barátkozni? Hívd el őket suli után pl. fagyizni, vagy beszéld meg velük, hogy menjetek együtt moziba, vagy bulizni. Találj ki valami jó, olcsó programot és hívd el őket! Ha látják, hogy jófej vagy és veled jó elmenni valahová, akkor biztos ők is hívni fognak. És amúgy te meg szoktál emlékezni az ő szülinapjukról/névnapjukról?
2008. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben az évben lettünk osztálytársak. Nem szoktam elfelejteni az ő ünnepüket, és azér mindig megköszönötm őket.
2008. máj. 5. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Velem is majdnem úgyanez volt, csak én tavaly kerültem össze az új osztálytársakkal (nem ismertem senkit az osztályba; ez nagyon rosszul érintett!:S) Az első félévben nem is beszélgettem (szinte) senkivel, csak úgy elvoltam magamban; aztán telt-múlt az idő aztán elkezdtűnk egymással haverkodni. Most már itt a 2. év vége mindenkivel nagyon jóban vagyok, elég összetartó társaság lettünk. (igaz vannak ellentétek is) Az elején nekem is nagyon hiányoztak a régi haverok!

De szeritnem idővel majd elmúlik, aztán majd összebarátkoztok. Sok sikert =)

2008. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ido kerdese. Baratkozz ossze eggyel, aztan majd jon a tobbi is.

Nem akarlak elkeseriteni, de a munkahelyeken is ugyanez van. Azt hiszed, hogy a tobbiek a barataid, maximalisan figyelembe veszed, hogy nekik mi a jo, nem felejted el a szulinapjukat, aztan jon a hidegzuhany, amikor kiderul, hogy ok korantsem veszik ilyen komolyan a baratsagot. Es akkor rajossz, hogy igazi jobarat keves van, es szerencse, ha tenyleg kialakul ilyen baratsag. A tobbiekkel pedig max. jo kapcsolatod van, de nem szabad azt hinni, hogy barmikor barmiben szamithatsz rajuk. Igy megkimelheted magad az allando csalodastol.

2008. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!