Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha én eltudom...

Szerintetek, ha én eltudom mondani egy fiúról, hogy jól néz ki meg ő egy jó pasi akkor melegnek fognak hinni?

Figyelt kérdés
Vagyis akkor most meleg vagyok?:|
2012. júl. 17. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és mielött kapnám a hülye válaszokat: Fiú vagyok azért kérdeztem!
2012. júl. 17. 14:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ettől még nem vagy meleg. én is el tudom dönteni, hogy egy lány csúnya e, vagy szép, mégsem vagyok leszbi, sőt, van barátom.

18/l

2012. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a lányok mások..:D Ha egy fiú oda ír egy másik fiú képéhez, hogy Jólnézel ki akkor egyből leb*zizzák(személyes tapasztalat) :D Viszont, ha ugyanez lánnyal akkor ez lesz: OOOO szercsi puszcsi láwcsi te is nagyonjólnézel ki szeretlek :$:D
2012. júl. 17. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
jaaa hogy így értetted :D hát a helyedben nem dicsérgetnék pasikat nyilvánosan, mert az már kicsit félreérthető, hacsak nem vagy "páwah" :D az viszont sztem még lányoknál is gáz, amit leírtál.. mert fele nem őszintén írja, amiket ír, csak szimplán szeret segget nyalni, hátha később még hasznára válik. ettől 100x jobb az amit te csinálsz, de a mai világban az ilyesminek már nincs értéke, csak leb.ziznak és kész. :/ úgyhogy szerintem inkább tartsd magadban a véleményed és senkinek nem fog megfordulni a fejében, hogy meleg lennél.
2012. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!