Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék külföldön tanulni,...

Szeretnék külföldön tanulni, de rövidebb programot keresek, ahol ha hazajövök nem kell évet ismételjek, tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy angol kéttannyelvű osztályba járok, most leszek tizedikes. Régi álmom h egy kis időt az államokban tanulhassak, de nem szeretnék egy teljes évet kint tölteni, mert egyrészt az nagyon hosszú idő, másrészt semmiképpen sem szeretnék évet ismételni. Olyan féléves vagy pár hónapos programok érdekelnének amik az USÁBAN (és csakis ott) vannak és megtapasztalhatnám az ottani tinédzserek életét, vagyis tanulhatnék, élményeket és tapasztalatokat szerezhetnék. De nagyon fontos h tényleg max egy féléveset, nem akarok osztályt ismételni!!! :) Előre is nagyon köszönöm :)

2012. júl. 18. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Én őket ajánlom: [link]

Két hetestől több évesig minden kurzusuk van.

2012. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem! :))
2012. júl. 19. 17:18
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy lehetőleg olcsóbb programokat keresek. Mert volt egy amit találtam, teljesen beleszerettem és azt mondtam h na így szívesen kimennék, de kilenc millió forint lett volna évente... hát ezt sajnos nem tudjuk kifizetni... és az előző kommentelőnek nagyon köszönöm, mert egyelőre nagyon tetszik! :))) ♥
2012. júl. 19. 19:18
 4/9 anonim válasza:
Nem kell évet ismételned. (Én egy év múlva megyek ki azért tudom) van egy vizsga amit leteszel hogy megtanultad külföldön az anyagot.
2012. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csaaak azért hangsúlyoztam annyira, mert jó néhány cserediák ismerősöm van és ők semmit nem tanulnak év közben... gondoltam azért nem 'fáradnak' vele mert úgyis évet kell ismételniük... de köszi, egyébként te melyik programmal mész? :)
2012. aug. 2. 21:53
 6/9 anonim válasza:
Nincs programom a barátnőm nagybátyjáék felajánlották hogy menjek ki hozzájuk egy évre Dublinba.
2012. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ja és még valami!!! Ha kimész ott nem a magyar történelmet/irodalmat/nyelvtant fogsz tanulni és a kisvizsgában amit le kell tenned a magyar lesz benne. Így azt is meg kell tanulnod. :)
2012. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ezért is félek az évismétléstől :D
2012. aug. 16. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:
vannak féléves, 3 hónapos programok is, a 3 hónaposnál tuti nem kell ismételj, ott nekem azt mondták, hogy meg kell beszéljem a tanárokkal, és tanár függő hogy kell e valami vizsga szerű, vagy mondjuk megelégszik egy TZvel
2012. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!