Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én egy felettébb érzékeny...

Én egy felettébb érzékeny lány vagyok, bárki elkezd kiabálni velem, vagy sértegetni, elkezdek sírni. Mit tegyek hogy ne kezdjek el bőgni, amint elkezdenek szivatni az emeltszintű érettségin?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz ügy. Régen én is ilyen voltam. Aztán bekerültem egy elég rossz iskolába, cigányok közé, stb. ahol megedződtem. Szóval: edzd magad. Lehet, hülye tanács, de idővel segít.
2008. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érettségin nem fognak veled kiabálni. Emelt szintűn sem. :)
2008. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hahh, ezt ismerem. En is ilyen vagyok, bar mar sokat fejlodtem (az elet iskolajaban), de azert meg mindig elpityergem magam, ha valaki uvoltozik velem (jogtalanul), vagy piszkosul felzaklatnak alaptalan vadakkal...olyan hulye erzes, es en meg nem tudom, mit lehet tenni ellene...talan valami viccesre gondolni... kozben...
2008. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet, ismerős érzés. Elsősorban azt tudom mondani én is, hogy a "keménységet" lehet fejleszteni. Gondolj magadra úgy, mint egy erődre, amit nem lehet szavakkal bevenni. Aki megsért, az is csak egy ember, akiben ugyanúgy van hiba, mint Benned, vagy bárkiben. Nem jó tanács, de én úgy leplezem az érzékenységemet, hogy megfigyelem mások hibáit, és ha kötekszik, egyszerűen csak szembesítem velük. Előtte érdemes venni egy nagy levegőt, és higgadtan végiggondolni a helyzetet. Általában egy levegőnyi idő elég ahhoz, hogy elmúljon a sírási inger. Ha Te magad elhiszed, hogy képes vagy leküzdeni, akkor menni is fog. Ilyenkor próbálj mosolyogni. Minél többet csinálod, annál könnyebben fog menni.
2008. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!