Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves csaj vagyok,van egy srác,neten ismertem meg.tudom hogy hülyeségnek hangzik meg minden,de ő az egyik legjobb barátom.mindent tud rólam,olyan dolgokat is,amiket még a tesóm sem.az egyetlen gond,hogy egész nyáron külföldön lesznek,és még csak elbúcsúzni sem volt időnk.annyira hiányzik,hogy belehalok,egész nap csak rá gondolok és bőgök.nagyon szeretem(csak mint barátot)és tényleg nagyon hiányzik,alig várom hogy vége legyen a nyárnak és újra beszélhessünk.

2012. júl. 24. 01:34
 1/9 Martin55 válasza:
Nah hát ha annyira hiányzik hogy egész nap sírsz akkor biztos hogy csak barát ?:D Ám próbálj neki levelet küldeni vagy csináld azt hogy minden ami történt veled összegyújtod és amikor megjön eltudod mesélni mi történt veled :D oszt tudtok egymásnak meséli bőven. Így kicsit elfoglalod magad.
2012. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,biztosan csak barát....ő nem akar tőlem semmit úgy,és én sem tőle....meg amúgy is írtam,hogy a legjobb barátom.Amúgy milyen levélre gondoltál??
2012. júl. 24. 13:57
 3/9 anonim válasza:

neten nem tudsz vele beszélni?

tudom hogy a teló meg az sms drága de ha az nem jön be a levél (hagyományos) még mindig biztos.

2012. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha tudnék vele neten beszélni,akkor nem lenne semmi gond....telószáma nincs meg,amúgy is Erdélyben vannak....fogalmam sincs,mi a házszámuk,meg amúgy is,2 országon keresztül k*rva lassan érkezik oda a levél
2012. júl. 26. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj utána! :D
2012. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy csak barát.:)

az én legjobb barátnőm is holnap hajnalban megy nyaralni csütörtökig ..

megfogok őrölni annyira fog hiányozni ebben a párnapban és mégse vagyok lezbi nem vagyok belé szerelmes ,attól hogy a kérdező lány a lb-je meg fiú nem azt jelenti hogy belé van esve.:)

2012. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen,utolsó,igazad van :)

Amúgy az utolsó előtti hozzászólón kívül,valakinek valami értelmes ötlete??

2012. júl. 29. 21:46
 8/9 anonim válasza:
áh fogalmam sincs. valóban igazad van elég lassan érne oda a levél. Nem tudom mit csinálhatnál. Talán már csak várni tudsz. Próbálj kezdeni magaddal valamit, szórakoz vagy nem tudom. Biztosan van más barátod rajta kivül is.
2012. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Van....2...az egyik egész nap dolgozik,a másik meg folyton az öccsére vigyáz meg a kiskutyáikra.

De hiába csinálok akármit,mindenről ő jut az eszembe,egy dalt meghallok,amit közösen szeretünk,egy filmről,amit p is szeret,egyszerűen mindenről.

2012. júl. 31. 23:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!