Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni akkor, ha a...

Mit lehet tenni akkor, ha a Vaterán úgy adott valaki negatív értékelést, hogy fel se tudtam venni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Írtam neki 4 levelet, majd a lányom is kereste a saját e-mail címéről, és egyikre sem kaptunk választ. Több mint egy hónap után leértékeltem semlegesen (mert nem vagyok olyan genny, lehet oka, hogy nem válaszolt) azzal, hogy nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot. Ma nézem, hogy leértékelt negatívan, és kitalálta, hogy én nem voltam hajlandó a termékért elmenni, közben ő nem válaszolt egyik levélre sem. Ez az első negatív értékelésem, más, aki megvette ugyanezt a terméket, csak más színben, szintén nem jutott sehová vele, és szerencsétlent is negatívan értékelte, és őhozzá is azt írta, hogy a vevő nem jelentkezett. Nekem van majdnem 120 értékelésem, egy negatív tőle, neki 10, ebből 2 semleges (én is negatívat adhattam volna), egy negatív. A Vatera meg azt írja, hogy csak az eladó kérése törölhetik, de ez milyen hozzáállás már? Én minderről mit tehetek? És még én voltam korrekt.
2012. júl. 25. 14:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!