Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet sörösdobozból...

Hogyan lehet sörösdobozból lámpát csinálni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hallottam valami olyasmit, hogy a sörösdobozt be kell festeni feketére, kell hozzá a nap fénye bele kell ereszteni a feketére festett dobozba, vagy valami hasonló, már nem tudom pontosan. Van egy kis bunkerem, van benne asztal szék, mellette van egy kis sátor, aztán ez egy fa alatt van. Ide kellene estére ez a kis napelemes sörösdoboz lámpa vagy mi.

2012. júl. 27. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Megfogsz egy napelemes lámpát, és beleteszed a sörösdobozba.
2012. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, a nap felé kell tartani a sörösdobozt, és mikor belement a fény, akkor gyorsan be kell tapasztani a tetejét a tenyereddel, nehogy kijöjjön belőle.

Aztán este a sátorban csak elveszed a tenyeredet, és - tádááám - máris világos van.

Világos?

2012. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyen egyszerű? Csak egy másodpercig kell a napra tenni, és azután jó is? Nem rossz.... Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2012. júl. 27. 18:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem sikerül, miért nem jó?? Befestettem feketére, beleengedtem a napot 2 percig, letapasztottam, bevittem egy sötét helyre ahol semmi fény de hiába nem sikerült. Csak a meleg jött ki belőle. Mit csináltam rosszul? Segítsetek, mindjárt elmegy a nap, estére meg kéne!!!
2012. júl. 27. 18:51
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem kell oda sörösdoboz...

Elég, ha csak megdörzsölöd a homlokodat, ennyi ésszel világítani fogsz egész éjjel, mint egy csodalámpa!

2012. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, de most komolyan kérdeztem. Vagy egyáltalán nem is lehet így világítást csinálni? :(
2012. júl. 27. 19:14
 7/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Komolyan?

Nem lehet. Úgy lehet, ahogy az első mondta.

Vagy elemlámpát is beletehetsz.

De egyáltalán, minek a sörösdoboz?

Használj csak úgy egyszerűen elemlámpát. Pár száz forintért a legtöbb élelmiszerboltban kapsz.

2012. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, csak kérdeztem. Úgy hangulatosabb lett volna a dolog. De mindegy, van itthon elemlámpa 3 is! Nem túl nagy a fénye, de talán megteszi. Köszi a válaszokat!
2012. júl. 27. 19:20
 9/9 anonim válasza:
ha nem sikerült napfénnyel, akkor az azt jelenti, hogy az ufók kiszemeltek maguknak...várhatóan elvisznek magukkal és dubstep számokat csináltatnak majd veled...
2012. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!