Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért sírok? Mi történik a...

Miért sírok? Mi történik a halál után? Én nem akarok meghalni.

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat sírok az életen. Miért élünk? Miért halunk meg? És ha meghalunk hová kerülünk? Én nem akarom, hogy meghaljon a családom, én nem akarom, hogy meghlajak, hogy végetérjen az egész élet... Anyukám szerint csak azért csinálom ezt mert kamaszodom, és ezen mindenki átesik, de ez a hatalmas kín és sírás... Van isten? És miért élek? Minden nap sírok... Nagyon sokat segítene, ha valami bátorító dolgot írnátok, és segítenétek...

2012. júl. 28. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Van Isten, és nagybetűvel írja a nevét.

Az élet meg sosem ér véget, mert a lélek egy örökkévaló dolog. Fingom nincs, hogy vándorol-e, elmegy a mennybe vagy a pokolba, vagy újra eggyé válik Istennel, de biztos, hogy csak úgy nem tűnik el.


Továbbá azt tudom mondani, próbáld úgy élni az életed, hogy amikor eljön az "átszállás" pillanata, a halálra barátként gondolj, aki elég időt adott mindenhez, ne pedig ellenségként, aki elvette tőled azt.

2012. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és azt az i betűt átírnám egy nagyobbra! :)
2012. júl. 28. 19:26
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
természetes a haláltol valo félelem. de a biblia szerint ne féljünk tőle mert Isten képes feltámasztani a halálbol és nincs lélek vándorlás mert a test maga a lélek aki meghal olyan mintha nagyon mélyen aludna és csak Isten képes felébresztebi. És èld majd az életed ugy hogy Istennek tetszõ legyen hogy megemlékezzen rolad.
2012. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
jó pár éve én is átestem ezen..mindig este jött elő mikor feküdtem az ágyban :DD én is sírtam:DDD meg mindig belegondoltam abba a szóba hogy ÖRÖKKÉ :DD hogy tényleg soha nincs vége valaminek..olyan ijesztő..de inkább élvezd az életet amíg van :D halál után jön az after party :DDDD
2012. júl. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Elég durva ez a kérdés, mert durván ez óta eltelt 10 év. Milyen durva belegondolni, hogy nagy valószínűséggel 10 év után is olvasni fogja ezt valaki. Én annyit tudok mondani, minden napot élj úgy, mintha az utolsó lenne. Csinálj új dolgokat, mert ha nem ugyan az leszel, mint aki most vagy. És ha már van életed éld minnél színesebben. A hálától meg szerintem nem szabad félni. Mi lehet a legrosszabb dolgo? Jó a pokolba kerülhetsz, de találkozhatsz hírességgel akik már meghaltak. Ugyan az az ,,élet" lesz, emberek stb. Csak mindenki a lehető legjobb lesz.
2021. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Van még itt valaki?
2021. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De én nem értem hogy ha meghalunk és utána semmi nem lesz ugyanolyan. Egyszer a halál utáni életet is megunjuk nem?
2022. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen kezdtem gondolkodni ezen de még ma is néha elöjön, gondolj bele. Mi volt az univerzum előtt? Nem tudom hogy vagytok vele de nekem az életem kb. Olyan mint egy film és ahhoz már kicsi az agyam mert nem tudom felfogni hogy egy nagy semmi nem lehetett itt vagy akkor egyszer a nagy semmi gondolta hogy létrehot egy Istent az meg megteremtett minket és az ősrobbanásban kialakultunk de egyáltalán miért?

Jézus korában az emberek vagy az ősemberek az evésért küzdöttek mi meg sorozatokat nézünk. De most az lenne a kérdésem. Mivan ha meghalok a Marvel unvierzum vége előtt? :D akkor hogy lesz vagy mi lesz, mert ezt senki nem tudja... De nyugi, majd mi emberek együtt bulizunk a Mennyben vagy a Pokolban xd

Bár nem tudom mi számít olyan nagy bűnnek hogy a Pokolba kerüljünk de ha pl. 18 pluszos filmek nézése 18 alatt akkor asszem kb az összes ember a pokolra jut xd (csak példa volt)


18l

2022. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Csak kamaszodsz ...orulj h elhetsz csinald jol h kesobb ne kelljen meginnt sirnod vagy ...ott vannak a kemény drogok XD ok hamar felnyitják a szemed !
2022. júl. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!