Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen újdonságok lesznek a...

Milyen újdonságok lesznek a minecraft 1.3-ban?

Figyelt kérdés
már montak ijenekt hogy lan mód csak az a baj nem tudom hogy mi az ,és hogy hegyeket hogyan lehet berakni.meg a többi ujdonságot szeret ném megtudni .köszi
2012. júl. 29. 16:07
 1/6 A kérdező kommentje:
ja még azt elfelejtettem hogy hogyan kell használni a lan módot?
2012. júl. 29. 16:09
 2/6 A kérdező kommentje:
és lessz új növény?
2012. júl. 30. 14:24
 3/6 Mészáros Benjamin válasza:
Akkor sorolom amit én tudok: a polip tintát dob,irható könyvek,sivatagi és dzsungel templomok,két új kapcsoló amit ha összekötünk pókfonállal akkor jó kis csapdákat lehet majd készitteni mivel aktiválja a redstonet,az npc falvak alkalmazkodnak a körülményekhez pl ha sivatag akkor stonebrikk házak stb,az enchantolás (nem biztos) 30 szintig lesz csak,de ez sem biztos minden szint 17 sávra lesz beosztva,lan mód (azt hiszem azt jelenti hogy több gép játszhat úgy hogy nem kell szerver),a shift+klikk több cucchoz használhatod pl a páncélt berakni egyből a helyére,akkor még lesz egy új kőzet az emerald (hasonló a diamondhoz csak zöld),a monsterek most már lépcsőre és félblokkra is fognak spawnolni,az npckkel lehet majd kereskedni,rendezett creativ inventory,kaland mód olyan mind a survival vagy a creativ csak nem lehet blokkot kiütni,új lépcsők,már kakaóbab is fog pottyani ha kivágubk egy dzsungelfát (azt hiszem azt),ha táblát készítesz akkor nem egyet hanem hármat kapsz és 16 egymásra halmozható,az üres vödrök is egymásra halmozhatók (16 db),azt hiszem a singleplayer,kidobva a kukába,ha a csónakkal ütközöl akkor a csónakot kapod vissza nem botot és fát,nagy sötét megvilágittatlan területek,fordított lépcsőkre és félblokkokra lehet redstonet vagy redstonetorchot stb rakni,plafonra is lehet kapcsolót rakni,csak ennyit tudtam aztán mi lesz és mi nem az márt nem rajtam múlik :D
2012. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mészáros Benjamin válasza:
Ja és ender chest :D
2012. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2012. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
má kijött
2012. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!