Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay. Co. Uk honlapon lehetség...

Ebay. Co. Uk honlapon lehetséges, hogy egy plüssállat £0.99 (350 ft), a posta pedig ingyenes, és ki is szállítják nekem ennyiért?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetseges.

Ha nincs feltuntetve ott kulon, hogy ez Mo-ra nem ervenyes, es ha beallitottad Mo-ra a posta koltseg rovatot, es ugy is free shipping-et ir, akkor ingyenes.

Azert nezd meg jol megegyszer, mielott megvenned.

Sok eladonak csak az a celja, hogy pozitiv minositest kapjon vissza a vasarloktol, novelve ezzel az o megbizhatosagat,

igy meg ha veszit is valamit rajta, mert sajat koltsegen kuldi, neki megeri. Vagy olyan is van, hogy mar belekalkulaltak az arba a postakoltseget is.

2012. aug. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok ilyen olcsó cucc van igen, én kb minden nap rendelek valamit.
2012. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. én nem nagyon értek ehhez, paypal számlám sincs, de nagyon tetszik ez az oldal! majd nyitok egy új kérdést, megtudakozom hogy hogy csinálhatnék paypal számlát, és akkor szerintem én is sokat fogok vásárolni onnan!:)
2012. szept. 23. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!