Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen célod, álmaid vannak...

Milyen célod, álmaid vannak az életben a jövőben, amit szeretnél ha megvalósulna?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kijutni Japánba, méghozzá k*rvagyorsan.
2009. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját ház. Kutya, cica, szeretnék delfinekkel úszkálni. Ennyi. :) És ne kelljen szegényként élnem, mint most.

20/L

2009. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Bejutni a fősulira; összejönni a volt barátommal, végre odaadnom neki a szüzességem, átélni a gyönyört; diplomát szerezni, munkát taláni; házat építeni, gyerekeket nevelni; és öregen, szépen csendben, tudva, hogy jól végeztem dolgomat, távozni az örök vadászmezőkre.
2009. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó munkám legyen, ne legyen szüken a pénzem, majd szeretnék családod normális pasival, és pesten éljek....:)
2009. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is csinálni valamit a randa fogaimmal, mert már rendesen szégyellem magam miattuk!

Megtanulni játszani gitáron vagy valamilyen hangszeren

Kijutni Amerikába

Híres énekesno szeretnék lenni, aki népszeru, és sokan szeretik, és korszak/stílus teremto, de egyben szerény és alázatos is szeretnék maradni.

Aztán átplasztikáztatni az orromat, ez a legnagyobb vágyam most. Egyszeruen utálom az orrom, olyan mint apámé, és mikor tukorbe nézek mindig o jut eszembe.. De én már el akarom ot felejteni, elég rosszat csinált már nekem.. Az orromat is utálom miatta, ezért fogom átoperálni:(


Szeretnék segíteni az igazán rászorulókon és végre észhez téríteni ezt a hulye világot, hogy hagyjuk már abba onmagunk, a Fold pusztítását és éljunk már normálisan!


Aztán 45-50 évesen meghalni, úgy hogy elértem mindent, jobbá tettem sok ember életét, azzal, hogy létezhettem és segíthettem nekik :) Elértem mindent és kozben az egyik legnagyobb énekes voltam, aki szerény és emberséges tudott maradni és nem butította el a pénz.


Ja és kifelejtettem, természetesen bejárni az egész világot, megismerni minden kultúrát!


Nagyjából ez álmaim élete, bár senki sem hisz bennem, én hiszek magamban és ez a fontos! :)

2009. júl. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

00:19-es vagyok ismét.

Még annyit szeretnék mondani, hogy mindenki a saját életét alakítja, és mindenkinek MUSZÁJ megszabnia a célokat maga elott, mert akkor sehova sem jut!

Tudnunk kell mit akarunk, és megvalósítani, akármennyi munkával és fáradtsággal is jár! Mindenképp megéri!

2009. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
szeretném ha feleségül venne egy kerekesszékes fiú
2009. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az utolsó durva volt, köszönöm a válaszokat amik idáig érkeztek
2009. júl. 20. 23:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyőzni a rákot. Orvosi , vagy művészi diploma.
2010. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!