Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10-éves vagyok angolul nem...

10-éves vagyok angolul nem tudok még nagyon jól és szerintem angolul jó hangom van, nem tudok angolul csak összevissza éneklek minden hülyeséget. Szeretnék énekes lenni! Yutobra nem akarok felrakni, semmit akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Csinálj mást, nem kell újabb nyálgép!!
2012. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Könyörgök neeeeee már így is elég ilyen fajta ember van
2012. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ja persze, angolul jó hangod van, oszt nem is angolul énekelsz, szerintem menj vissza aludni
2012. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kössszi mindig ilyenek irnak tudjátok mit ti is!
2012. aug. 12. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Most azt várod, hogy mindenki ugorjon a barom ötletedre, aminek nincs is semmi valóságalapja, és csináljon belőled sztárt? Gondolkozhatnál is néha kicsit...
2012. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.
2012. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%
Sztem addig hagyd a fenébe amig nem tudsz rendesen angolul.Majd ha már folyékonyan meg az angol és tényleg jó hangod van akkor próbálkozz maximum
2012. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok már. 10 éves kisgyerek. Figyelj ide kérdező! Rajtad kívül még Magyarországon a gyerekek nagy része híres akar még lenni ilyen korban. Mi lenne,ha mindenkinek teljesülne az álma...? Több millió kis nyálgép rohangálna. Figyelj... Nem mondom,hogy te nyálgép vagy,félre ne érts,hisz nem ismerlek. A hangod is még változni fog,ha fiú vagy,ha lány. Semmire nem tudsz így menni,hogy nem tudsz angolul. Ha majd már tudsz angolul tudsz énekelni rendes kiejtéssel(,nem ám ilyen: "ÁJ LÁVÉÉÉ JEEEEE"-re gondolok,hanem rendesen)majd akkor kezdhetsz valamivel. Youtube-ra ne is töltsd fel szerintem ilyen korban pláne még ne. Nem csak azért,mert még nem tudsz angolul énekelni,hanem nagyon sok gonosz ember van,akik csak ilyenekre vadásznak. Írnak neked,te válaszolsz aztán meg... Nem folytatom tovább.. Azt tanácsolom,hogy majd jó pár év múlva,(ha tényleg jó hangod,lesz már "kifejletten",és mások is azt mondják,hogy szépen énekelsz)akkor érdemes elmenni egy tehetségkutatóba... Biztos,hogy lesznek. De ha nem lesz annyira jó hangod,akkor kérlek kímélj meg minket. Pár év múlva lehet,hogy már más lesz a vágyad,álmod nem az énekles.. Mindenesetre sok sikert kívánok a továbbiakhoz és remélem megfogadod a tanácsomat! Szia! :)
2013. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Na, tudsz mar jol angolul? :D
2018. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anonym_girl válasza:
47%
Ha jól számolom, idén vagy 18. Megváltozott a nézeted? Mi a mostani célod?:)
2020. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!