Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraftban hogyan tudom a...

Aaaakosaaaak kérdése:

Minecraftban hogyan tudom a kreakív módot átváltani survivor-ra?

Figyelt kérdés
csinátam kreatívban egy mapot, és ezt a mapot át szeretném váltani survivor-ra. .minecraft/saves ide csináltam egy új mappát (az lessz az új map)ide bemásoltam a -kreatív módban- készített mappa fáljjait. melyik fájlt töröljem ki hogy suvivor legyen? vagy mit csináljak?
2012. aug. 12. 19:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nem szeretnék hallani semmien módról pl: toomanyitems vagy command mert ezek nem mukszanak.
2012. aug. 12. 19:18
 2/15 2xSü ***** válasza:

Az alap Minecrafton belül sehogy.


> nem szeretnék hallani semmien módról


Ha szeretnél hallani, ha nem ez a legegyszerűbb megoldás. Sőt lehet, hogy kb. az egyetlen. (Esetleg lehet, hogy létezik erre célprogram, de egyrészt nem tudok róla, másrészt meg nem is tartom valószínűnek.)


> pl: toomanyitems vagy command mert ezek nem mukszanak.


De működnek. Maximum valamit nem jól csinálsz, nem olvasod el és nem követed a telepítési útmutatókat.

2012. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de nekem semmien mod nem mukszik. talán az az oka hogy rossz minecraft fájl-t töltöttem le. mer nekem a MinecraftSP van meg. vagy szerinted mért nem mukszanak a modok? (ja amúgy 1.2.5)
2012. aug. 13. 12:30
 4/15 A kérdező kommentje:
ja és megvan a modloader és kitöröltem a META-INF-et
2012. aug. 13. 12:31
 5/15 2xSü ***** válasza:

Kicsit kavarc van a nevekkel. Az SP ugye a Single Player rövidítése. Tehát te nem a hagyományos Minecraftot használod SMP üzemmódban, hanem a feltört Minecraftot. Ott lehet, hogy tényleg nem működnek a modok.


Vannak olyan megoldások, ahol a Minecraftot (az eredetit) mindenféle módosítás nélkül lehet offline üzemmódban használni. Ott működnek a modok. De amióta megvettem a játékot (~5000 Ft nem sok érte), azóta nem voltak ilyen gondjaim. De érzésem szerint most is lehet az eredeti Minecraft kódot használni online fiók nélkül. (Max nincsenek skinek.) Ott működnek a mod-ok, meg minden más – a skineket leszámítva –, amit a hivatalos változattal csinálni lehet. Ebben az esetben több lehetőség van:


1. Megveszed a játékot.

2. Használod az eredeti játékkódot, skinek nélkül és az online szerverekre való csatlakozási lehetőség nélkül.

3. Használod azt, amit most, de a problémád megoldásához telepítesz egyet az eredeti változatból, hozzádobod a TooManyItems-et és azzal konvertálod a világot kreatív és túlélő között, majd visszateszed az általad használt tört Minecraft alá.

2012. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

értem én ezt a toomanyitems dolgot, de nem tudok 1 modot sem berakni. megvenni meg nem akarom mert:

1.nincs rá pénzem

2.oké hogy jó játék de most ezért megvenni?...

nincs véletlenül egy oldal ahol az "eredeti" minecraft fájl-t le lehet tölteni?

2012. aug. 13. 21:07
 7/15 A kérdező kommentje:
milyen eredeti minecraft kód?
2012. aug. 13. 21:08
 8/15 A kérdező kommentje:
*illetve játékkód
2012. aug. 13. 21:09
 9/15 2xSü ***** válasza:

Az kódot itt szoftver értelemben értem.


Tehát arra gondolok, hogy letöltöd a minecraft.net -ről az eredeti, módosítatlan programot, egy kamu login névvel történő bejelentkezés után lesz olyan gomb, hogy ”Play Offline”. Itt simán tudsz játszani, tudod mod-okkal bővíteni a rendszert.


Amit nem tudsz: Online módú szerverekre csatlakozni, illetve skineket csinálni magadnak. Viszont ilyen módon már simán tudod telepíteni a TMI-t, meg megváltoztatni a játékmódot.

2012. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
már no problem sikerült letöltenem a TMI-t hála az egyik youtube videónak
2012. aug. 27. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!