Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak állandóan a...

Miért piszkálnak állandóan a nagyok?

Figyelt kérdés
A fiúk bántanak állandóan. (most lesznek 8.-osok) Egyszer amikor a játszótérnél ültem a padon elvittek a domb mögé ahol senki nem látott és lilára rugdostak. Én már teli torokból sikítottam de az egyik befogta a számat,de egyből megharaptam. Próbáltam elfutni de lefogtak. Aztán abba is hagyták azt mondták: Ha elmered mondani anyádnak, neked annyi! Te r*banc! A hülye unokatesóm (az is fiú) az egyszer elmondta nekik hogy egy gimis sósbanánnak nevez. És már az egész suli tudja! Mindenki előtt éget le! Mit csináljak? 10/L

2012. aug. 15. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem kamu kérdés, de ha nem, akkor MINDENKÉPP szólj anyukádnak, hisz ha nem szólsz, akkor tovább fogják folytatni. ezt akarod? gondolom nem.
2012. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok. amúgy NEM KAMU KÉRDÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 15. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
:)
2012. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs,most akadtam rá a 2 évvel ezelőtti kérdésedre...

Azt írtad h 8-ba mész (2 éve) de akkor hogy lehetsz 10 éves????

2014. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!