Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátom és még a...

A legjobb barátom és még a testvérem is állandóan lenéz és felhoz olyan dolgokat, hogy miben jobbak nálam és hogy milyen szar vagyok mindenben. Ezért mindig vesztesnek éreztem magam. -. , +?

Figyelt kérdés
Tudunk hülyülni sokat, de bár felnőttnek mondják magukat, mert 18 évesek, szerintem ezzel máris 10 évesként tudnának bemutatkozni. Szerintem 17 évesen nem egészséges, hogy valakit ennyire megtépáztak már érzelmileg, így később mi lesz?
2012. aug. 16. 11:24
 1/6 Agyblokkoló válasza:

13 vagyok velem is ez van csak a 2 barátom a testvérem Mr. Tökéletes ha nem csinálok semmi különöset sz*r a fejemre de ha gyanúsat akkor máris sz*rt kapok nem szó szerint.


1.Mond meg nekik mennyire beképzeltek és ezzel mennyire bunkók

(De az ilyenek inkább csak azt mondják hogy irigykedsz rájuk.Ezért inkább mutasd meg nekik hogy milyen tökéletesebb vagy.)

2012. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát teljesen igazad van! Ha 18 évesek és ilyeneket vágnak hozzád, meg lenéznek, az 10 éves szint kb, vagy alacsonyabb!

Te is vágj vissza nekik, ne lássák azt rajtad, hogy rosszul esik, mert akkor annál jobban csinálják!

Ja és ha lenéz a legjobb barátod, akkor az nem is igazi barát! Felejtsd el őt! Legalábbis ne tekintsd igaz barátnak.

A testvéred meg TALÁN még Elnézem, mert a testvérek általában riválisok egymással.

Szóval ne engedd magad, mert elveszíted az önbizalmadat, amit később nehéz lesz vissza nyerned!

2012. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, sajnos téged elég sok bal..sz vesz körül, de te erről nem tehetsz.

Ne vedd magadra, mert ezzel csak magukat minősítik.

2012. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Agyblokkoló válasza:

Válts országot Amerika vagy Anglia és milliárdokkal és egy jó csajjal integes nekik.

Találkozz velük

-Veled mi történt?

-Hogy alakultak a dolgaid?

2012. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen a csaj téma is 0 nálam, mert nálunk erre felé a fa**fejek hódítanak, de egy csaj miatt se leszek én is köccsög: D

és nem vagyok beszari sem, csak simán átlag de errefelé az semmi

2012. aug. 16. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vágj vissza, mondd, hogy vannak dolgok, amiben te vagy jó és ők a sz@rok (példát is mondj mellé)! Nehogy már emiatt érezd magad vesztesnek!
2012. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!