Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltöltöttem egy Family Guy...

Feltöltöttem egy Family Guy videót a YouTube-ra, de világszerte letiltották, miért?

Figyelt kérdés
Egy Family Guy poénokból álló videót töltöttem, fel a youtubera de letiltották világszerte mert, ez a fox tulajdona. Korábbam már töltöttem fel egy ilyen videót, de azt nem tiltották le, miért?

2012. aug. 16. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem töltheted fel más tulajdonát, ezért törölték. Ha te vágtad össze, még akkor sincs jogod terjeszteni.



Régebben lehet nem volt ennyire hatékony a szűrés. Most minél több idő telik el, úgy egyre okosabb a rendszer és kapásból kiemeli a videódat, hogy már a feltöltés végén le legyen tiltva.

2012. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már feltöltöttem egy ugyanilyen videót és azt nem tiltották, meg rengeteg ilyen Family Guyos videót láttam a YouTubeon.
2012. aug. 17. 01:51
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Ettől még jogsértő. Örülj, hogy nem perelnek be érte, vagy nem követelnek kártérítést.
2012. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!