Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Hol lehet tobább tanulni ha énekes akarok lenni egy tinibandában mint a Big Time Rush?

Keress kérdéseket hasonló témában: ének

2012. aug. 21. 19:16  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
10-éves vagyok angolul nem tudok még nagyon jól és szerintem angolul jó hangom van, nem tudok angolul csak összevissza éneklek minden hülyeséget. Szeretnék énekes lenni! Yutobra...
Én kiskorom óta énekes akarok lenni! , de a hangom nem a legjobbhát 1-2 évet jártam énekkarra de a tanár szinte semmit nem tanított meg hát én a modern zenéket szeretem nem...
Jó a hangom (és most komolyan esküszöm nem vagyok kis ribanc kérkedő) és nem merek énekelni a szüleim előtt se tesómék előtt de énekes akarok lenni. Tudom hülyeséget kérdeztem de...
Enekelni akarok, enekes akarok lenni! Hol kezdjem el?
13 éves lány vagyok és énekes akarok lenni, de hogyan kezdhetném el? Egyáltalán ez lehetséges lenne?
Hol szerepelhetnék? (Nem a szokásos, , énekes akarok lenni"-dologról van szó. )

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!