Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Oroszul jól tudók, miről...

Oroszul jól tudók, miről beszélget ez a nő és a gyereke a videóban?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/

watch?v=xlJy_skyL4I


(csak sokára kezdenek el beszélgetni)



2012. aug. 23. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz a link.
2012. aug. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=xlJy_skyL4I


vagy ha nem írja ki teljesen akkor ezt írjátok be: Strange sound in Kiev again Aug.11.11. Опять странный звук в Киеве 11.08.11

2012. aug. 23. 01:42
 3/6 anonim ***** válasza:

a leírásban ott van angolul is :)


Conversation in video between mother and 3y.o.daughter :

CHILD: mom, that sounds, they are dripping like the sky, they are frighten us. WOMAN: how do you think, what is that sound? CHILD: i know, they are dripping on the sky , they are far away, there is scary, they are scary... i want to watch them in a microscope WOMAN: you can't watch the sounds in microscope CHILD: and microbes then? is there microbes in ..(microscope)

2012. aug. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi de csak magyarul tudok :D de a mellettem ülő mr leforítOTTa nekem :)
2012. aug. 23. 10:05
 5/6 anonim válasza:

ha jól értettem a videó alatti kommentárokat, akkor négy ember véleménye a legtalálóbb, akik a közelben laknak:

1. egy híd építésének a zaja (kb 3 kilométerre)

2. egy iskolából jön a hang, amit éjjel-nappal építenek vagy újítanak (100 méterre a válaszoló lakásától)

3. ő már megkérdezte másoktól, honnan jön ez a hang és ő is egy építkezésre gyanakszik

4. szintén építkezésre gyanakszik (valahol 4-600 méteres körön belülről).

Alatta nagy ott áll, hogy nem világos a zaj eredete.

2012. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor nem ufók :)))
2012. aug. 25. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!