Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy elengedjen...

Mit csináljak, hogy elengedjenek kocsmába?

Figyelt kérdés

Nem mocsár részegséget akarok! De vmi kultúr ivás, jobban csak a társaság kedvéért. Ötletek? Hogy győzzem meg az itthoniakat?


Értelmes válaszolónak előre is köszönet!

Aki NEM a kérdésre válaszol az kérem inkább NE ÍRJON.



2012. aug. 23. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hány éves vagy... ha 13 ne reménykedj... ha 16.. akkor próbálkozz... mond meg hogy minden haver elmegy és gáz hogy te nem mehetsz.... ;)
2012. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Há de dik.........mit árt az az egy sör ........hukk.......így is részeg vagyok!
2012. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 18, akkor öltözz fel és menj.

Ha nem múltál el 18, akkor várd meg míg nagykorú leszel.

2012. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Végülis 15-16 éves vagyok. Oké fiatal még ehhez, csak azért mégse 18 évesen menjek először ilyen helyre. mellesleg valszeg azért nem fogják díjazmi az ötletem, mert sokan halnak meg felénk alkoholban(pár éve egy ennyi idős csávó is, de az mindennap be volt rúgva). Szóval valami ötlet vagy vmi hogy elengedjenek?


FONTOS LENNE MINÉL HAMARABB VÁLASZ

2012. aug. 24. 07:22
 5/9 anonim válasza:
Nem kell mondani hogy hova mész, másik lehetőség nem győzködöd őket csak mikor megkérdezik hova mész mondod hogy kocsmába és gyorsan bezárod magad mögött az ajtót. Győzködéssel nem sokra mész az tuti, inkább miután voltál mond meg nekik hogy ez van ezt kell szeretni.
2012. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó: RESPECT. kiraktam már korábban egy ilyen kérdést, de egy értelmes ember se válszolt
2012. aug. 24. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Ja, aztán a kedves szülők utánad mennek, és feljelentik a kocsmárost, hogy kiskorúakat kiszolgált alkohollal.
2012. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó: akkor k*ba*zott nagy parasztok.
2012. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És végül elengedtek? (:
2017. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!