Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Májusban kaptam egy csekket...

Májusban kaptam egy csekket szabálysértésről másnap feladtam, de augusztusban jött egy levél a bíróságról, hogy nem fizettem be ezért tárgyalás lesz. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben semmire. Ha valóban azt a csekket fizetted be, ami miatt most beidéznek, akkor csak bemutatod az igazolószelvényt, és ezzel vége az ügynek.
2012. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Pontosan nem tudom miről van szó, a levélben nem írták.Az egészségügyi alkalmassági járt le, 5000Ft volt a büntetés.Másra nem tudok gondolni csak erre. De akkor hol van a pénzem?
2012. aug. 25. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Annak nincs jelentősége, hogy hol van a pénz. Ha tudod igazolni a befizetést, akkor mentesülsz a további dolgok alól.
2012. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sose fizess. 1-2 nap alatt leülöd, kapsz kosztot és kvártélyt, és még te kerülsz az államnak pénzbe.
2012. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Nem olyan egyszerű leülni, mikor fogja már fel mindenki? Ez nem választás kérdése, amíg van rá esély, hogy pénz legyen belőle, addig nincs elzárás. Ez nem úgy van, hogy besétálok, és leülöm.
2012. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megvan még a csekk azon része ami a tiéd maradt?
2012. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen megvan.
2012. aug. 25. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a bírnak le kellene adni, mint bizonyítékot, hogy befizetted.
2012. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!