Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Csuti19 kérdése:

Összevesztem a legjobb barátnőmmel. Ő haragudott meg rám de jogosan. Lelkiismeret furdalásom van, próbáltam kiengesztelni, de egyszerűen nem tudom. Nagyon sokat jelent nekem, és nem akarom 1 ilyen hülyeségért elveszíteni. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért haragudott meg?
2012. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam a barátnőmmel... De én fél évet vártam és most újra minden rendben van... Mond neki fb-n hogy jó a profil képe és a borító képe, meg ilyen sok kis apróságot... Ha sikerült felidegesítened, minden rendben lesz :DD
2012. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt már ilyen,bár nálunk nem én kerestem, hanem felhívott, írt smst... Vegyél egy kis apróságot,üzenj neki facen:)
2012. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!