Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van segitség? Ki lehet jutni...

Van segitség? Ki lehet jutni a tehetetlenségbül a kiszolgáltatottságból?

Figyelt kérdés
Úgy értem van még esély arra, hogy valaha is jobb lesz bármi... Senki nincs akiben meg tudnak bizni, elvégeztem a sulit most 20 éves vagyok nagy álmokkal és ugy érzem soha nem kerülhetek a közelébe hogy megvalósuljon barmi is. Azt erzem minden összeomlik körülöttem. Levegőt is alig kapok mintha megfulladnék. Meddig birom még ezt elviselni. Soha semmi nemlesz jobb... Érdemes egyáltalán bármiért is küzdeni...

2012. aug. 26. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így érzem magam.

Úgy érzem, olyan szakot választottam, ami nem is érdekel. És eleve 20 évesen kezdem, ketyeg az óra.



Azt mondjuk tudnod kell, hogy az álmokért lehet és kell tenni, és akkor tényleg valóra válhat olyasmi, ami vadnak tűnhet.

2012. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tennék én de azért valahogy ki kéne jutnom magyar országba ugyanis külföldi vagyok. És annyit keresgéltem már és probálkoztam, már kezdem feladni, és ahhoz hogy kijussak munkát és lakást is kell találnom ami eggyáltalán nem könnyű olyannak aki mégcsak most végzett sulit. Az álmaim eléréséért pedig el kéne végeznem még egy sulit amihez sok pénz kell...márpedig az nincs. Lehetetlennek tűnik az egész. Nem tudom mit tehetnék...
2012. aug. 26. 23:20
 3/3 anonim válasza:

szia.

hogy alakult az életed?

2017. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!