Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 vagyok és szerelmes vagyok...

12 vagyok és szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alsó tagozaton már nem is egyszer,de"jártunk",csak sajnos nem működött a dolog.A haverja kavart be,rábeszélte,hogy szakítson velem és járjon egy másik lánnyal.Persze ő hallgatott rá,mert nem akarta elveszíteni az utolsó barátját is.Én amióta megláttam,azóta szeretem.De nagyon!

Márkónak hívják.Van valami ötletetek?



2012. aug. 27. 19:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
12évesek problémái....
2012. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Lorokus ***** válasza:
51%

Humor kategória?


Grt. :D


Ha elnézted: Vágódj be nála

2012. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
xDD inkább tanuljszerintem...egyébkénnt mondd el neki,hogy szereted és majd lesz valami...:P
2012. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kitűnő tanuló voltam eddig minden évben,és szeretek is tanulni.A suli mellet pedig van időm a fiúkra is.
2012. aug. 27. 20:03
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes itt ilyesmiről kérdezni, mert úgyis mindenki csak kis pisisnek néz, és nem fog normális választ írni.:/ :) Pedig látszik az írásodból, hogy értelmes kislány vagy. Nyugodtan mond meg neki. Gondolj bele! Mi fog történni ha megkérdezed? Vagy azt mondja, hogy Igen, akkor nyert ügyed van. Vagy azt mondja, hogy Nem, de legalább megkérdezted és tudod, hogy hiába táplálsz felé érzéseket. Viszont ha nem kérdezed meg, akkor mindig ott lesz a kérdés: Mi lett volna ha...? Hidd el nem fog bántani amiért értelmesen megkérdezted.:) Elvégre szóból ért az ember!:) Ha valami probléma akad, vagy valami, nyugodtan írhatsz privátba. Csak ügyesen!:)
2012. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%

repülj fel a parlament tetejére...

tegyél rá egy lakatot...

így a parlament lakatos lesz...


Na oké, nekem nem megy a vicceskedés. Mit tegyél? Semmit. Fiatal vagy, ő is az.... S ha így hallgat a barátjára... Ne tegyél semmit.

Ismétlem: semmit.


13/L

2012. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Hát ezt megkaptad kérdező.x"D 13 éves kioktatja a 12 évest, mi már nem is kellünk ide.xD (Bocs, nem gonoszkodás, de ez tök aranyos volt.xD)
2012. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
figyelj itt a nagyobbak kiröhögnek hogy egy kis taknyos 12 éves mit írosgat ide szerelemmel kapcsolatos dolgokat meg hogy menj játszani a homokozóba,pedig teljesen normális ha 12 évesen elkezdenek érdekelni a fiúk meg más egyéb dolgok ami eddig nem.ők nem tudnak visszagondolni milyenek voltak kiskorukban.nem vagyok nálad sokkal idősebb,se sokkal tapasztaltabb azt viszont tudom milyen érzés szóval én azt tanácsolom neked hogy mivel csak úgy otthagyott a másik lány miatt,ne járj vele hanem valami normálisabb pasit keress vagy érettebbet aki nem hagy faképnél egy hülye fiú miatt.de egyébként ilyenkor komoly kapcsolat ki sem alakulhat mert ilyenkor még a fiúk komolytalanok és nem tudják hogy kell csajozni inkább a focival meg a forma1-el törődnek.ezért később (13-16) mindenképpen nálad nagyobb fiút válassz vagy ha veled egykorú is akkor érett legyen mert nem vesznek komolyan és azt sem tudják mi az a szerelem mégis járnak veled csak hogy menőzzenek. ez a tanácsom és ne feledd nem sokal vagyok idősebb nálad mégis ezeket már tudom mert tapasztaltam. KÖSZÖNÖM AKI VÉGIGOLVASSA DE FŐLEG A KÉRDEZŐ MERT NEKI AKAROK SEGÍTENI MERT MEGÉRTEM A HELYZETÉT SOK BUNKÓVAL ELLENTÉTBEN.
2012. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
13%
Szerintem egy 12 éves lánynak nem a fiúkkal kell foglalkozni. Szerintem a szerelmet egy életre választjuk és ilyen fiatal korban még nem lehetsz igazán szerelmes. 12vagyok és nem érdekelnek a fiúk. 12/L
2012. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
56%
Szerintem viszont ha megkérdezed rosszul is elsülhet!!! Téged fognak cikizni vagy ilyesmi....
2012. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!