Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Körülbelül 3-4napja görcsös...

Aranylány kérdése:

Körülbelül 3-4napja görcsös fájdalmat érzek a hasam bal oldalán és 9 napja késik a menstruációm. Szerintetek mi a gond? Lent a többi.

Figyelt kérdés

A menstruációm késése miatt nem aggódtam,mert nagyon rendszertelenül jelentkezik,egy hetet mindig késik alapból és nagyon erősek a görcseim,van olyan,hogy annyira ömlök és csak az ágyban fekve tudom átvészelni ezeket a napokat.Fontos még megemlíteni,hogy pajzsmirigy betegségem van szedek rá hormontartalmú gyógyszert és szinten van tartva,de befolyásolja a menstruációmat a késést és az erős görcsöket is ez okozza.Elmentem ma a háziorvoshoz és megvizsgálta a hasamat és azt mondta a petefészkemmel van gond és elküldene egy hasiultrahangra.A menzezem késése miatt most már nagyon aggódom,mert 9 napot ritkán szokott késni és a görcsök miatt is gondoltam,hogy már megjön,de eddig semmi.A barátommal mindig védekezünk óvszerrel.Tesztet nem mertem csinálni és nagyon félek,hogy esetleg ez áll a háttérben,de ma ahogy olvasgattam az interneten a petefészekciszta jeleit véltem magamon felfedezni.(

Bizonytalan jellegű gyomorpanaszok.

Nehezen körülírható kismedencei fájdalmak.

Alhasi feszülés, kisugárzó fájdalom.

Attól függően, hogy milyen szervet nyom a nagyméretűre megnőtt ciszta, okozhat egyéb medencetájéki problémát is.

Nagy mennyiségű hormontartalom esetén okozhatja a menstruáció késését vagy kimaradását is.)Szerintetek melyik a valószínűbb??A terhesség vagy a petefészekciszta?Amúgy ilyen görcsös nyomó fájdalmat érzek.


2012. aug. 29. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ha terhesség lenne az orvos azt mondta volna hogy a petefészekkel lehet a gond... nem feltétlenül kell cisztára gondolni, lehet pl "egyszerű" petefészek gyulladás is
2012. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemrégen nyelvvizsgáztam vagyis a héten és múlthéten és nagyon ideges voltam miatta,stresszeltem nagyon sokat,amit meg is éreztem,mivel fájt a pajzsmirigyem.Gondoltam már erre is,hogy emiatt késik...
2012. aug. 29. 21:44
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha a stressz miatt késik akkor nem tudom miért fáj a petefészkem...
2012. aug. 29. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!