Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hisz ebben a : 2012 világ...

Ki hisz ebben a : 2012 világ vége dologban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én...Szerintem nem ugy fog eljööni a világ vége,hogy buff már nincs is...Hanem igy lassan,pl.hogy 50fok van majdnem nyéron,meg majd jön az a sok eső,meg ez a sok hó amivolt,és ami még lesz,...és igy lassan hallnak emg az emberek...lehet h nincs igazam...
2012. aug. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs, mert ok nélkül honnan jönnének ilyenek?


Nem lesz világvége, de még Mo. vége sem. Hülyeség az egész, mi történne mégis, attól függetlenül hogy a maják nem akartak 1000 milliárd évre előre jósolni, így abbahagyták amikor abbaakarták, és ennyi?

Belemagyarázás, média...

2012. aug. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak 2012ig fért rá a dátum a naptárra, ennyi az egész. El is tudom kézelni hogy hogy történt az egész. két Maja srác véste a naptárat. és egyszer csak az egyik megszólal: te Józsi b*zd tele lett a naptár 2012nél. nem fér több. b*szki Sanyi mondtam hogy nagyobb kötáblát kellett volna használni. na mostmár mindegy f*szomnak sincs kedve újbol csinálni, ez mostmár ilyen marad. majd 2012ben ez miatt még valakik nagyot fognak sziveni, de az már nem a mi bajunk lesz...


s ez tuti igy volt, a kőművesek is igy szoktak dolgozni. :)

2012. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne mivel a földünk egy új hiperűrsztráda útvonalában áll és ezért el fog pusztulni ezért is készült ez a dokumentum film (Galaxis útikalauz stopposoknak)
2012. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Xdd.....:''D

amugy szerintem sem fog eljonni de mid1

...

amugy ha felnott leszek es lesznek gyerekeim akkor tuti h megnezetem veluk a filmet es megmondom nekik hogy en ezt a tragediat tuleltem...:D

2012. aug. 31. 01:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Dec.21 világvége,dec 22 karácsonyi bevásárlás dec 23. takarítás dec 24 karácsony stb. tuti, hogy nem lesz
2012. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!