Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Jobbra vágyom.

Mit tehetnék? Jobbra vágyom.

Figyelt kérdés

Utálom magam, a kinézetem. Nagyon szeretnék már valakit, de félek, még ha megkapnám annak a lánynak a szeretetét akiért oda vagyok, nem tudnám odaadni magam, mert tudom, hogy mi vagyok.. és nem vagyok hozzá illő. A tükörben szépnek látom magam, de a fényképekről teljesen más ember köszön vissza, és tudom, hogy az vagyok én, akit pedig a tükörben látok, az csak egy szép remény. Ez a kétely felemészt teljesen, legszívesebben felvennék, egy álarcot, hogy soha senki se láthassa az arcom...

De én inkább hiú módon mégis jobbra vágyom..

Ha valaki tud valamit tanácsolni, azt örömmel fogadnám.



2012. aug. 30. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2012. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antimod ***** válasza:

Az ember mindig torzabbnak látja magát filmeken, fényképeken, mint mások őt. Nem tudom, mi az oka ennek, valószínűleg egy hamis önkép, ami a tükörrel még úgy-ahogy szinkronba hozható, a "nyers" leképezéssel azonban már nem.

Valószínű, ha postolnál ide egy képet, senki sem értené, mi a problémád alapja.

2012. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

20 éves fiú...

Hát rendes fényképeken szégyen ahogyan kinézek...

A tükörben viszont semmi gond

2012. aug. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!