Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon nem lehet valahogy...

Facebookon nem lehet valahogy megnézni, hogy ki szokta nézni az adatlapomat? Vagy nincs valami, ami mutatja azok listáját, akik gyakran nézik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekem egyszer egyik osztalytarsam mondta,h van ilyen.De nem hiszem,majd hnap megkerdezem,h hogyan.Most kivancsi lettem:D
2012. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Legálisan biztos nincs. Esetleg valami hack szerűség.
2012. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs, alapból nincs. Külön App-okkal esetleg meglehet, de mivel egy sima fb program ezekhez mégis hogy férhetne hozzá, én azokra sem alapoznék. Nincs. Sajnos vagy nem sajnos! :)
2012. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát remélem nincs ilyen :D
2012. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

elkell szomorítsalak, mert van ilyen :))

be kell írni a fb keresőbe, hogy My top fans és előhoz egy ilyen aranykupás képet akkor arra kell kattintani a többi egyszerű.

ha előre nem nyissa meg frissiteni vagy újrapróbálkozni később kell.

hogy mennyire ponros azt nemtudom :D

2012. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
*nyitja
2012. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ezek azok-e, akik gyakran néznek, de múltkor találtam valami érdekeset. Menj az adatlapodra, jobb egérrel kattints bele a háttérbe (bárhová), oldal forrásainak megtekintése, ezenbelül szerkesztés, és a keresőbe másold be ezt: PresencePrivacyInitialData

Itt kidob pár azonosítót. Ezeket kell bemásolni a facebook.com/ után. És nekem azoknak az adatlapja jött be, akikről el tudom képzelni, hogy gyakran nézegetnek.

Egyébként meg akárki, akármit mond, szerintem a timeline-on a 6 ismerős között is azok jönnek fel, akik gyakran nézegetnek...

2012. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Na, utolsó, akkor most megcáfollak, bár nem is nagyon hittem hogy így működne a rendszer.

Megnéztem hátulról nézve az első három azonosítót, és egyikük sem az, akikkel nagyon jóba lennék, így biztos, hogy nem nézegeti egyik sem.

Másrészt (bár nem néztem végig) csak olyanoknak kellene itt lennie, akikkel esetleg ténylegesen sokat beszélek, vagy ilyesmi, mert azok gyakrabban is kattinthatnak a profilomra. De nem, ezeknek az embereknek semmi közük ehhez az egészhez, akiket te mondtál.


Milyen hat ismerős? Arra a hatra gondolsz, aki a kis téglalapban megjelenik az ismerősöknél? Mert az random, azt nem neked mutatja, hanem mindenkinek...

2012. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7. nem vágom hogy kell csinálni de biztosan :) nem tudom bemásolni a szereksztésnél ezt PresencePrivacyInitialData
2012. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne tudnád? :)


Nyomj egy Ctrl+F-et már magában az "oldal forrása" ablakában, és oda illeszd be. Szóköz ne legyen előtte és utána, mert nem találja meg.

2012. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!