Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szőrösebb?

Hogyan lehetek szőrösebb?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és már szinte az összes fiú oszt. társam borotválkozik nekem meg alig nő az arcszőrzetem, mit tegyek?

2012. szept. 5. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok és nekem is alig nő az arcomon szőr. de engem nem zavar
2012. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy! Várj!
2012. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
várakozó álláspont
2012. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én csak 17 évesen kezdtem borotválkozni.
2012. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A ricinus olaj serkenti a szőr növekedését. Ha nem bírsz várni, kend az arcodra!
2012. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem az gáz,ha már 14 évesen borotválkoznak.Ráérsz még vele,mert ha elkezded, akkor sűrűn kell borotválni és erősebben fog nőni a szőr.
2012. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez genetikus, az meg, hogy az osztálytársaid "nagy" része már borotválkozik, hantáznak. Gondolom milyen borostával rendelkezhetnek... Nyugalom, eljön az az idő is, amikor eleged lesz belőle. Én 16 évesen kezdtem borotválkozni. De van ismerősöm, aki 30 elmúlt és alig van pár szőrszál az arcán. Nekem napi rendszerességgel kellene, de szeretek borostás lenni... 28F
2012. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!